Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
3:4
LKS Śledziejowice
Piłkarz Podłęże
- : -
Wilga Koźmice Wielkie
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
Zryw Szarów
2:2
Błękitni Bodzanów
Wilga Golkowice
3:2
Strażak Kokotów
UKS Sygneczów
1:1
Wieliczanka Wieliczka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Kokotów
0:2
Wieliczanka Wieliczka
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Piast Łapanów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
UKS Sygneczów
1:4
Wiarusy Igołomia
Błękitni Bodzanów
0:3
LKS Śledziejowice
Piłkarz Podłęże
1:1
Wilga Golkowice
Zryw Szarów
1:2
Złomex Branice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
4:1
Wieliczanka Wieliczka
Złomex Branice
2:1
Błękitni Bodzanów
Zieloni Niegowić
1:2
Zryw Szarów
Wilga Koźmice Wielkie
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wilga Golkowice
2:6
Piast Łapanów
Wiarusy Igołomia
6:1
Strażak Kokotów
LKS Śledziejowice
3:1
UKS Sygneczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Bodzanów
2:4
UKS Sygneczów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Wilga Golkowice
Piłkarz Podłęże
1:7
Wiarusy Igołomia
Złomex Branice
2:1
Zieloni Niegowić
Piast Łapanów
4:3
Wieliczanka Wieliczka
Zryw Szarów
3:0*
Wilga Koźmice Wielkie
Strażak Kokotów
2:5
LKS Śledziejowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
3:0
Piłkarz Podłęże
Zieloni Niegowić
1:7
Błękitni Bodzanów
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
UKS Sygneczów
2:4
Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie
0:6
Złomex Branice
Wilga Golkowice
1:2
Zryw Szarów
Wiarusy Igołomia
2:1
Piast Łapanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Wiarusy Igołomia
Złomex Branice
5:2
Wilga Golkowice
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
Piast Łapanów
0:1
LKS Śledziejowice
Zieloni Niegowić
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
Zryw Szarów
4:1
Wieliczanka Wieliczka
Błękitni Bodzanów
- : -
Strażak Kokotów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
2:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Złomex Branice
2:0
Wieliczanka Wieliczka
Wilga Koźmice Wielkie
2:3
Błękitni Bodzanów
Wilga Golkowice
2:2
Zieloni Niegowić
UKS Sygneczów
3:6
Piast Łapanów
Wiarusy Igołomia
2:3
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
2:1
Piłkarz Podłęże
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
1:4
Wiarusy Igołomia
Piast Łapanów
3:2
Strażak Kokotów
Zieloni Niegowić
1:3
Wieliczanka Wieliczka
Wilga Koźmice Wielkie
2:4
Wilga Golkowice
Zryw Szarów
0:2
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
1:3
Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:2
UKS Sygneczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
LKS Śledziejowice
3:0
Złomex Branice
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
Wilga Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
Strażak Kokotów
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
2:0
UKS Sygneczów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
Zieloni Niegowić
1:3
LKS Śledziejowice
Wilga Koźmice Wielkie
2:5
Wiarusy Igołomia
Zryw Szarów
1:3
Strażak Kokotów
Wilga Golkowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
Błękitni Bodzanów
1:2
Piast Łapanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
3:3
Zieloni Niegowić
Piłkarz Podłęże
3:3
Zryw Szarów
LKS Śledziejowice
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
6:4
Wilga Golkowice
Błękitni Bodzanów
6:1
Wieliczanka Wieliczka
Strażak Kokotów
4:4
Złomex Branice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
0:2
Złomex Branice
Zieloni Niegowić
2:3
Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
2:6
Piast Łapanów
Wilga Golkowice
1:1
LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia
3:0
Wieliczanka Wieliczka
Błękitni Bodzanów
7:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:4
Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże
0:2
Zieloni Niegowić
LKS Śledziejowice
4:2
Wieliczanka Wieliczka
Piast Łapanów
5:2
Złomex Branice
Wiarusy Igołomia
2:2
Błękitni Bodzanów
Strażak Kokotów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
UKS Sygneczów
6:0
Wilga Golkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
- : -
Wiarusy Igołomia
Piast Łapanów
3:0
Zieloni Niegowić
Wieliczanka Wieliczka
1:2
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
- : -
Piłkarz Podłęże
Zryw Szarów
- : -
Błękitni Bodzanów
Strażak Kokotów
- : -
Wilga Golkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
3:2
Błękitni Bodzanów
Złomex Branice
0:2
Zryw Szarów
Piast Łapanów
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
Zieloni Niegowić
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wieliczanka Wieliczka
- : -
Strażak Kokotów
Wilga Golkowice
1:2
Piłkarz Podłęże
Wiarusy Igołomia
5:0
UKS Sygneczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Wilga Koźmice Wielkie
Piłkarz Podłęże
5:1
Wieliczanka Wieliczka
Piast Łapanów
4:0
Wilga Golkowice
UKS Sygneczów
2:3
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
2:2
Zieloni Niegowić
Błękitni Bodzanów
2:2
Złomex Branice
Strażak Kokotów
3:1
Wiarusy Igołomia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
- : -
Strażak Kokotów
Zieloni Niegowić
- : -
Złomex Branice
Wieliczanka Wieliczka
- : -
Piast Łapanów
UKS Sygneczów
- : -
Błękitni Bodzanów
Wilga Koźmice Wielkie
- : -
Zryw Szarów
Wilga Golkowice
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
- : -
Piłkarz Podłęże
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?