Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
0:0
Piłkarz Podłęże
LKS Śledziejowice
2:0
Piast Łapanów
Contra Sułków
0:2
Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wiarusy Igołomia
Iskra Zakrzów
0:4
Wilga Koźmice Wielkie
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
3:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
3:1
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
2:3
Piast Łapanów
Błękitni Bodzanów
3:0
Contra Sułków
Złomex Branice
11:0
Iskra Zakrzów
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:4
UKS Sygneczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Piast Łapanów
3:2
Piłkarz Podłęże
Contra Sułków
1:4
Zryw Szarów
Iskra Zakrzów
2:7
Błękitni Bodzanów
Wiarusy Igołomia
2:3
UKS Sygneczów
Strażak Kokotów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
1:5
Strażak Kokotów
Błękitni Bodzanów
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Contra Sułków
1:2
Iskra Zakrzów
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
1:0
Piłkarz Podłęże
Wiarusy Igołomia
2:4
LKS Śledziejowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:2
Piast Łapanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Contra Sułków
Piłkarz Podłęże
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Śledziejowice
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
2:2
Wiarusy Igołomia
UKS Sygneczów
4:1
Złomex Branice
Iskra Zakrzów
1:7
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
2:4
Błękitni Bodzanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
3:1
LKS Śledziejowice
Contra Sułków
1:2
Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie
0:6
Piast Łapanów
Zryw Szarów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Iskra Zakrzów
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
1:1
Piłkarz Podłęże
Błękitni Bodzanów
3:1
UKS Sygneczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
4:2
Contra Sułków
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże
2:4
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
2:0
Złomex Branice
Wiarusy Igołomia
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Strażak Kokotów
3:1
Iskra Zakrzów
LKS Śledziejowice
2:3
Błękitni Bodzanów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
0:4
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
5:4
Piast Łapanów
Złomex Branice
3:2
Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:2
Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Iskra Zakrzów
0:7
UKS Sygneczów
Wiarusy Igołomia
2:5
Zryw Szarów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
2:1
Błękitni Bodzanów
LKS Śledziejowice
8:0
Iskra Zakrzów
Piast Łapanów
2:1
Contra Sułków
UKS Sygneczów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
6:2
Wilga Koźmice Wielkie
Strażak Kokotów
4:4
Zryw Szarów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
8:0
Złomex Branice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
LKS Śledziejowice
Contra Sułków
4:3
Piłkarz Podłęże
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
Iskra Zakrzów
1:5
Piast Łapanów
Wiarusy Igołomia
2:5
Złomex Branice
Błękitni Bodzanów
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Strażak Kokotów
1:2
UKS Sygneczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
6:0
Iskra Zakrzów
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
Piast Łapanów
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
Wilga Koźmice Wielkie
3:4
Złomex Branice
Wiarusy Igołomia
4:1
Błękitni Bodzanów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:0
Contra Sułków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Piłkarz Podłęże
UKS Sygneczów
2:1
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
3:8
Złomex Branice
Iskra Zakrzów
1:15
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiarusy Igołomia
1:1
Contra Sułków
Błękitni Bodzanów
4:3
Wilga Koźmice Wielkie
Strażak Kokotów
1:1
Piast Łapanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
0:4
Strażak Kokotów
Piast Łapanów
3:1
UKS Sygneczów
LKS Śledziejowice
1:0
Zryw Szarów
Złomex Branice
2:5
Błękitni Bodzanów
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Contra Sułków
Wiarusy Igołomia
2:2
Iskra Zakrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szarów
3:3
Błękitni Bodzanów
Piłkarz Podłęże
2:2
UKS Sygneczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:0
Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Wiarusy Igołomia
Złomex Branice
0:0
Contra Sułków
Piast Łapanów
3:1
LKS Śledziejowice
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Iskra Zakrzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:0
Piłkarz Podłęże
Piast Łapanów
1:2
Zryw Szarów
UKS Sygneczów
0:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
Strażak Kokotów
0:1
Wiarusy Igołomia
Contra Sułków
1:2
Błękitni Bodzanów
Iskra Zakrzów
1:3
Złomex Branice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
2:1
Wiarusy Igołomia
Błękitni Bodzanów
5:1
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
1:6
Piast Łapanów
Zryw Szarów
4:1
Contra Sułków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:0
LKS Śledziejowice
Złomex Branice
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Strażak Kokotów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Błękitni Bodzanów
Iskra Zakrzów
0:3
Contra Sułków
Strażak Kokotów
2:1
Złomex Branice
UKS Sygneczów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Piłkarz Podłęże
3:1
Zryw Szarów
LKS Śledziejowice
3:0
Wiarusy Igołomia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
Piłkarz Podłęże
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
Piast Łapanów
4:3
Wiarusy Igołomia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:1
Zryw Szarów
LKS Śledziejowice
2:0
Złomex Branice
Piast Łapanów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
UKS Sygneczów
2:0
Błękitni Bodzanów
Strażak Kokotów
4:3
Contra Sułków
Piłkarz Podłęże
0:2
Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:0
Iskra Zakrzów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Bodzanów
7:1
LKS Śledziejowice
Iskra Zakrzów
0:3
Strażak Kokotów
Złomex Branice
1:3
Piast Łapanów
Contra Sułków
2:1
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
5:3
Wiarusy Igołomia
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Piłkarz Podłęże
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
7:0
Contra Sułków
UKS Sygneczów
2:0
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
2:0
Złomex Branice
Zryw Szarów
4:4
Wiarusy Igołomia
Strażak Kokotów
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
5:0
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
4:2
Błękitni Bodzanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
Contra Sułków
1:3
Piast Łapanów
Błękitni Bodzanów
3:2
Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Iskra Zakrzów
0:7
LKS Śledziejowice
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Złomex Branice
0:8
Wiarusy Igołomia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
4:3
Błękitni Bodzanów
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże
1:3
Contra Sułków
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Zryw Szarów
Piast Łapanów
3:0*
Iskra Zakrzów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Bodzanów
1:0
Wiarusy Igołomia
Contra Sułków
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Iskra Zakrzów
1:4
Piłkarz Podłęże
Strażak Kokotów
2:2
LKS Śledziejowice
Złomex Branice
0:2
Wilga Koźmice Wielkie
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Piast Łapanów
Zryw Szarów
3:0
UKS Sygneczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
11:0
Iskra Zakrzów
Złomex Branice
2:3
Zryw Szarów
LKS Śledziejowice
2:0
UKS Sygneczów
Piłkarz Podłęże
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Contra Sułków
6:3
Wiarusy Igołomia
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Błękitni Bodzanów
Piast Łapanów
4:1
Strażak Kokotów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
Contra Sułków
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?