Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
2:1
Sparta Winiary
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
Zryw Szarów
3:0
LKS Czarnochowice
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Iskra Zakrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
Piłkarz Podłęże
Wiarusy Igołomia
1:2
Piast Łapanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:2
Wiarusy Igołomia
Piłkarz Podłęże
5:1
LKS Śledziejowice
Piast Łapanów
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Czarnochowice
0:3*
Strażak Kokotów
Sparta Winiary
0:9
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
4:2
Wilga Koźmice Wielkie
Iskra Zakrzów
2:1
Wieliczanka Wieliczka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
0:4
Piast Łapanów
Wieliczanka Wieliczka
3:2
Zryw Szarów
UKS Sygneczów
1:2
Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wilga Koźmice Wielkie
4:4
LKS Czarnochowice
Strażak Kokotów
5:1
Sparta Winiary
Wiarusy Igołomia
1:3
Iskra Zakrzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
1:2
Sparta Winiary
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:2
LKS Śledziejowice
Piłkarz Podłęże
0:1
Strażak Kokotów
Piast Łapanów
0:3
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Wieliczanka Wieliczka
Zryw Szarów
2:1
Wiarusy Igołomia
Iskra Zakrzów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieliczanka Wieliczka
5:2
LKS Czarnochowice
UKS Sygneczów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Strażak Kokotów
1:2
Piast Łapanów
Sparta Winiary
3:4
Piłkarz Podłęże
LKS Śledziejowice
0:4
Iskra Zakrzów
Wiarusy Igołomia
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:2
Zryw Szarów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Strażak Kokotów
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Wiarusy Igołomia
LKS Czarnochowice
4:0
Piłkarz Podłęże
Iskra Zakrzów
2:2
UKS Sygneczów
Piast Łapanów
6:0
Sparta Winiary
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Zryw Szarów
5:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
5:0
Piast Łapanów
UKS Sygneczów
2:1
Zryw Szarów
Sparta Winiary
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
Wiarusy Igołomia
6:0
LKS Czarnochowice
Strażak Kokotów
5:2
Iskra Zakrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:3
Wieliczanka Wieliczka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieliczanka Wieliczka
1:0
LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
LKS Czarnochowice
0:2
Piast Łapanów
Wilga Koźmice Wielkie
1:5
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
2:3
Strażak Kokotów
Iskra Zakrzów
3:2
Sparta Winiary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
1:4
Wieliczanka Wieliczka
Sparta Winiary
1:4
Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże
0:0
Iskra Zakrzów
LKS Śledziejowice
2:2
Wiarusy Igołomia
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Strażak Kokotów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
8:2
LKS Czarnochowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Strażak Kokotów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
LKS Śledziejowice
Wilga Koźmice Wielkie
3:0
Sparta Winiary
Zryw Szarów
2:2
Piłkarz Podłęże
Iskra Zakrzów
1:3
Piast Łapanów
Wiarusy Igołomia
2:0
UKS Sygneczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
2:3
Wieliczanka Wieliczka
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
LKS Śledziejowice
3:0
LKS Czarnochowice
Piast Łapanów
3:2
Zryw Szarów
UKS Sygneczów
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Strażak Kokotów
3:1
Wiarusy Igołomia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Piłkarz Podłęże
LKS Czarnochowice
2:1
Iskra Zakrzów
LKS Śledziejowice
5:3
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Piast Łapanów
Zryw Szarów
5:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiarusy Igołomia
4:1
Sparta Winiary
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:0
Strażak Kokotów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
1:1
Wiarusy Igołomia
UKS Sygneczów
6:0
LKS Czarnochowice
Iskra Zakrzów
5:1
Zryw Szarów
Sparta Winiary
0:8
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
4:4
Wieliczanka Wieliczka
Strażak Kokotów
3:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:4
Wieliczanka Wieliczka
LKS Czarnochowice
2:3
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
1:1
UKS Sygneczów
Piast Łapanów
1:0
Wiarusy Igołomia
Iskra Zakrzów
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
Piłkarz Podłęże
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Sparta Winiary
0:3*
LKS Śledziejowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
3:0*
Sparta Winiary
LKS Śledziejowice
4:0
Piłkarz Podłęże
Wieliczanka Wieliczka
0:0
Iskra Zakrzów
Strażak Kokotów
2:0
LKS Czarnochowice
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Zryw Szarów
Wiarusy Igołomia
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
Piast Łapanów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
0:3*
Strażak Kokotów
LKS Czarnochowice
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
2:2
LKS Śledziejowice
Piłkarz Podłęże
2:1
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
3:3
Wieliczanka Wieliczka
Iskra Zakrzów
1:1
Wiarusy Igołomia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
0:3*
LKS Czarnochowice
UKS Sygneczów
1:2
Piast Łapanów
LKS Śledziejowice
0:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
Wiarusy Igołomia
2:3
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
0:1
Piłkarz Podłęże
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Iskra Zakrzów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Podłęże
3:0*
Sparta Winiary
LKS Czarnochowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Wiarusy Igołomia
Piast Łapanów
1:1
Strażak Kokotów
Zryw Szarów
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Iskra Zakrzów
1:2
LKS Śledziejowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
0:3*
Piast Łapanów
Piłkarz Podłęże
3:0
LKS Czarnochowice
LKS Śledziejowice
2:2
Zryw Szarów
UKS Sygneczów
4:1
Iskra Zakrzów
Strażak Kokotów
4:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
Wiarusy Igołomia
0:0
Wieliczanka Wieliczka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0*
Sparta Winiary
LKS Czarnochowice
0:2
Wiarusy Igołomia
Iskra Zakrzów
0:1
Strażak Kokotów
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Piast Łapanów
5:0
Piłkarz Podłęże
Zryw Szarów
4:2
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
1:0
LKS Śledziejowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
0:3*
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice
0:1
Wieliczanka Wieliczka
UKS Sygneczów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
Piast Łapanów
4:1
LKS Czarnochowice
Strażak Kokotów
1:3
Zryw Szarów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:5
Wiarusy Igołomia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szarów
3:0*
Sparta Winiary
Wieliczanka Wieliczka
3:2
UKS Sygneczów
LKS Czarnochowice
2:5
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:5
Piast Łapanów
Iskra Zakrzów
2:0
Piłkarz Podłęże
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Strażak Kokotów
Wiarusy Igołomia
1:2
LKS Śledziejowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
0:3*
Wilga Koźmice Wielkie
LKS Śledziejowice
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
UKS Sygneczów
3:2
Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
LKS Czarnochowice
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
Piast Łapanów
5:1
Iskra Zakrzów
Strażak Kokotów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieliczanka Wieliczka
3:0*
Sparta Winiary
LKS Czarnochowice
0:2
LKS Śledziejowice
Iskra Zakrzów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Piłkarz Podłęże
Zryw Szarów
5:2
Piast Łapanów
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
UKS Sygneczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Winiary
0:3*
Wiarusy Igołomia
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:2
Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże
2:2
Wieliczanka Wieliczka
Piast Łapanów
5:0
Wilga Koźmice Wielkie
UKS Sygneczów
1:0
LKS Śledziejowice
Iskra Zakrzów
4:2
LKS Czarnochowice
Strażak Kokotów
2:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:0*
Sparta Winiary
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
LKS Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?