Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
5:1
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
6:2
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
1:5
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
1:2
Futbol Brzączowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
3:3
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
3:3
Orzeł Myślenice
Futbol Brzączowice
1:0
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
- : -
Górnik Wieliczka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
1:4
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
10:0
Gdovia Gdów
Wiślanka Grabie
- : -
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
1:4
Futbol Brzączowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
3:1
Pcimianka Pcim
Futbol Brzączowice
1:4
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
7:2
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
4:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
6:1
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
3:1
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
1:9
Futbol Brzączowice
Orzeł Myślenice
- : -
Puszcza Niepołomice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
3:2
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
2:3
Futbol Brzączowice
Raba Dobczyce
3:0
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Futbol Brzączowice
3:2
Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice
3:1
Wiślanka Grabie
Gdovia Gdów
1:3
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
- : -
Pcimianka Pcim
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
8:1
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
0:7
Pcimianka Pcim
Futbol Brzączowice
0:3
Puszcza Niepołomice
Wiślanka Grabie
0:1
Raba Dobczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
- : -
Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim
5:2
Futbol Brzączowice
Górnik Wieliczka
2:0
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
- : -
Gdovia Gdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
0:2
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
0:5
Górnik Wieliczka
Futbol Brzączowice
1:4
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
0:2
Puszcza Niepołomice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
5:1
Futbol Brzączowice
Pcimianka Pcim
1:1
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
1:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
5:1
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
- : -
Górnik Wieliczka
Futbol Brzączowice
2:2
Gdovia Gdów
Wiślanka Grabie
- : -
Pcimianka Pcim
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Futbol Brzączowice
1:1
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
- : -
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
0:2
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
1:4
Raba Dobczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
- : -
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
- : -
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
- : -
Futbol Brzączowice
Wiślanka Grabie
- : -
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości