Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
1:2
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
5:0
Orzeł Myślenice
Topór Tenczyn
1:2
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
13:2
Górnik Wieliczka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:2
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
2:3
Pcimianka Pcim
Topór Tenczyn
1:6
Raba Dobczyce I
Gdovia Gdów
4:1
Puszcza Niepołomice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
5:1
Topór Tenczyn
Pcimianka Pcim
3:0
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
7:0
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
2:3
Górnik Wieliczka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:3
Górnik Wieliczka
Topór Tenczyn
1:4
Pcimianka Pcim
Raba Dobczyce I
3:2
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
4:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
8:1
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
0:3
Raba Dobczyce I
Orzeł Myślenice
1:1
Topór Tenczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
0:11
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce I
3:1
Orzeł Myślenice
Topór Tenczyn
2:2
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
0:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
0:4
Raba Dobczyce I
Pcimianka Pcim
10:0
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
1:7
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
6:0
Topór Tenczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
1:4
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
4:0
Topór Tenczyn
Gdovia Gdów
2:1
Raba Dobczyce I
Orzeł Myślenice
0:3
Pcimianka Pcim
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
1:0
Topór Tenczyn
Orzeł Myślenice
3:2
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
5:1
Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice
1:4
Gdovia Gdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
1:2
Raba Dobczyce I
Topór Tenczyn
3:2
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
1:1
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
2:1
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
2:3
Gdovia Gdów
Puszcza Niepołomice
3:0*
Raba Dobczyce I
Pcimianka Pcim
4:0
Topór Tenczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:4
Puszcza Niepołomice
Gdovia Gdów
2:1
Górnik Wieliczka
Topór Tenczyn
0:1
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce I
2:3
Pcimianka Pcim
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:2
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
1:2
Topór Tenczyn
Gdovia Gdów
1:0
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
1:3
Raba Dobczyce I
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
0:5
Pcimianka Pcim
Puszcza Niepołomice
1:0
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce I
0:4
Górnik Wieliczka
Topór Tenczyn
1:5
Gdovia Gdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości