Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
1:0
Dalin Myślenice
Raba Dobczyce
0:4
Gdovia Gdów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
FC Gwarek Wieliczka
Orzeł Myślenice
0:1
Gościbia Sułkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
6:2
FC Gwarek Wieliczka
Gościbia Sułkowice
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Gdovia Gdów
5:0
Orzeł Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
2:1
Raba Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:6
Gdovia Gdów
FC Gwarek Wieliczka
3:5
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
3:3
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
2:4
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
11:0
FC Gwarek Wieliczka
Szkoła Futbolu Staniątki
6:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Raba Dobczyce
5:0
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
- : -
Gościbia Sułkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
1:1
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
0:3
Dalin Myślenice
FC Gwarek Wieliczka
0:3
Szkoła Futbolu Staniątki
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:2
Raba Dobczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
3:1
Gdovia Gdów
Szkoła Futbolu Staniątki
6:0
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Raba Dobczyce
8:2
FC Gwarek Wieliczka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
1:2
Szkoła Futbolu Staniątki
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:6
Dalin Myślenice
Gościbia Sułkowice
0:5
Raba Dobczyce
FC Gwarek Wieliczka
1:7
Orzeł Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
3:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Gościbia Sułkowice
2:4
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
5:0
Raba Dobczyce
FC Gwarek Wieliczka
0:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:0
Gościbia Sułkowice
FC Gwarek Wieliczka
0:6
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
0:2
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
2:2
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:2
Raba Dobczyce
Szkoła Futbolu Staniątki
1:0
Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice
0:2
FC Gwarek Wieliczka
Gdovia Gdów
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:3
Raba Dobczyce
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Gościbia Sułkowice
2:8
Dalin Myślenice
FC Gwarek Wieliczka
0:0
Gdovia Gdów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
- : -
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
- : -
Gościbia Sułkowice
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
FC Gwarek Wieliczka
Raba Dobczyce
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
- : -
Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice
- : -
Szkoła Futbolu Staniątki
Gdovia Gdów
- : -
Dalin Myślenice
FC Gwarek Wieliczka
- : -
Raba Dobczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
8:0
FC Gwarek Wieliczka
Dalin Myślenice
- : -
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Raba Dobczyce
- : -
Gościbia Sułkowice
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
Gdovia Gdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?