Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
2:11
Gdovia Gdów
FC Gwarek Wieliczka
5:1
Dalin Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
2:0
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
4:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:7
Raba Dobczyce
FC Gwarek Wieliczka
3:0
Trójka Myślenice
Dalin Myślenice
2:2
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
2:3
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
2:0
FC Gwarek Wieliczka
Trójka Myślenice
3:3
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
2:1
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
0:2
Gdovia Gdów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
3:0
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
2:2
Górnik Wieliczka
Trójka Myślenice
1:9
Szkoła Futbolu Staniątki
FC Gwarek Wieliczka
3:2
Raba Dobczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
3:1
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
1:3
FC Gwarek Wieliczka
Raba Dobczyce
9:1
Trójka Myślenice
Górnik Wieliczka
3:5
Gdovia Gdów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
1:3
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
2:5
Gdovia Gdów
Szkoła Futbolu Staniątki
4:0
Raba Dobczyce
FC Gwarek Wieliczka
1:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
13:0
Trójka Myślenice
Raba Dobczyce
2:4
Dalin Myślenice
Gdovia Gdów
2:3
FC Gwarek Wieliczka
Orzeł Myślenice
1:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
4:1
Raba Dobczyce
Dalin Myślenice
1:3
FC Gwarek Wieliczka
Górnik Wieliczka
- : -
Szkoła Futbolu Staniątki
Gdovia Gdów
11:0
Trójka Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
1:4
FC Gwarek Wieliczka
Orzeł Myślenice
1:3
Dalin Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
1:0
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
2:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
4:2
Trójka Myślenice
FC Gwarek Wieliczka
2:2
Szkoła Futbolu Staniątki
Gdovia Gdów
11:1
Raba Dobczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:3
Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
1:3
Dalin Myślenice
Raba Dobczyce
2:1
FC Gwarek Wieliczka
Szkoła Futbolu Staniątki
7:0
Trójka Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
3:3
Górnik Wieliczka
Trójka Myślenice
4:1
Raba Dobczyce
FC Gwarek Wieliczka
6:2
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
0:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
5:4
Trójka Myślenice
Gdovia Gdów
2:4
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
2:2
FC Gwarek Wieliczka
Raba Dobczyce
2:2
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
1:8
Górnik Wieliczka
FC Gwarek Wieliczka
1:3
Gdovia Gdów
Dalin Myślenice
3:0
Raba Dobczyce
Szkoła Futbolu Staniątki
3:0
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?