Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
0:2
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
3:0
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
1:5
Górnik Wieliczka
FC Gwarek Wieliczka
14:1
Pogórze Gdów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
6:4
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
1:4
Orzeł Myślenice
FC Gwarek Wieliczka
4:2
Trójka Myślenice
Pogórze Gdów
1:8
Górnik Wieliczka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
1:1
Gościbia Sułkowice
Trójka Myślenice
1:0
Pogórze Gdów
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
1:1
FC Gwarek Wieliczka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
1:4
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
3:3
Górnik Wieliczka
Pogórze Gdów
2:5
Gościbia Sułkowice
FC Gwarek Wieliczka
7:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
2:3
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
3:5
FC Gwarek Wieliczka
Gościbia Sułkowice
0:3
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
3:0
Pogórze Gdów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
3:7
Górnik Wieliczka
FC Gwarek Wieliczka
2:3
Gościbia Sułkowice
Pogórze Gdów
0:18
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
5:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
3:3
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
9:0
Trójka Myślenice
Gdovia Gdów
0:1
FC Gwarek Wieliczka
Orzeł Myślenice
3:0
Pogórze Gdów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:3
Raba Dobczyce
Pogórze Gdów
1:2
FC Gwarek Wieliczka
Gdovia Gdów
2:3
Trójka Myślenice
Górnik Wieliczka
1:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
6:1
Pogórze Gdów
Trójka Myślenice
1:2
FC Gwarek Wieliczka
Orzeł Myślenice
2:1
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
4:5
Gdovia Gdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
4:5
Górnik Wieliczka
FC Gwarek Wieliczka
5:0
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
2:0
Orzeł Myślenice
Pogórze Gdów
3:0
Trójka Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:3
Pogórze Gdów
Raba Dobczyce
1:2
Trójka Myślenice
Górnik Wieliczka
0:1
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
3:7
FC Gwarek Wieliczka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
5:1
Gościbia Sułkowice
Pogórze Gdów
1:5
Raba Dobczyce
FC Gwarek Wieliczka
0:1
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
4:0
Trójka Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
1:5
FC Gwarek Wieliczka
Gdovia Gdów
7:1
Pogórze Gdów
Górnik Wieliczka
3:1
Trójka Myślenice
Orzeł Myślenice
4:2
Raba Dobczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
3:0
Gościbia Sułkowice
Pogórze Gdów
2:4
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
1:3
Górnik Wieliczka
FC Gwarek Wieliczka
6:1
Gdovia Gdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?