Zapisy na obóz piłkarski z Orłem i Orlikami Myślenice!

Orzeł Myślenice we współpracy ze szkółką Orliki Myślenice organizuje wyjazd na wakacyjny obóz piłkarski do ośrodka RadoResort obok Mielca. Wyjazdowe zgrupowanie zaplanowano na okres od 15 do 20 sierpnia 2021 roku, a udział wezmą zawodnicy z roczników od 2012 do 2005 z podziałem na grupy wiekowe! W planie obozu wiele atrakcji, dwa treningi dziennie, gry sparingowe, świetne warunki mieszkaniowe i wyżywienie z najwyższej półki! 

Zgłoszenia prowadzimy tylko do 30 kwietnia 2021 roku wraz z zaliczką 300 zł - w przypadku restrykcji spowodowanych pandemią koronawirusa umożliwiających organizację obozów sportowych koszty zostaną zwrócone.

Zapisy na turniej możliwe są poprzez aplikację SportBM, gdzie wkrótce wyślemy zadanie lub na adres mailowy: orliki.myslenice@gmail.com

KOSZT DLA ZAWODNIKÓW ORŁA I ORLIKÓW: 1250 zł
OFERTA DLA ZAWODNIKÓW SPOZA SZKÓŁKI I KLUBU: 1450 zł

Liczba miejsc jest ograniczona! 

Istnieje możliwość rozliczenia pobytu z bonów turystycznych!

Zapisy na półkolonie odbywające się w Myślenicach będziemy prowadzić w czerwcu.

OŚRODEK RADORESORT

www.radoresort.pl

INFRASTRUKTURA SPORTOWA

Nasza bogata infrastruktura sportowa sprawia, że Rado Resort to jeden z najlepszych ośrodków treningowych w naszym regionie. Do dyspozycji drużyn piłkarskich możemy oddać:

- pełnowymiarowe boisko naturalne o wymiarach 105 m x 65 m, które ma doskonałe oświetlenie oraz zaplecze socjalne,
- boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 105 m x 55 m, które także jest oświetlane i posiada zaplecze socjalne,
- nieco mniejsze boisko treningowe o wymiarach 80 m x 55 m.

To właśnie dzięki temu zapleczu z dumą możemy gościć krajowe reprezentacje i najlepsze drużyny piłkarskie.

Do dyspozycji sportowców i trenerów oddajemy także:

- miejsce do przechowywania sprzętu,
- miejsce dla masażystów czy sale konferencyjną.

ODNOWA BIOLOGICZNA

Zgrupowania piłkarskie Wiemy, jak ważne dla zawodowych sportowców jest korzystanie z odnowy biologicznej. Nasze zaplecze SPA & WELLNESS gwarantuje naszym gościom najlepszą opiekę także pod tym kątem. Po ciężkim treningu nasi goście mogą rozluźnić swoje mięśnie i odprężyć się w naszej strefie termalnej. A w niej do dyspozycji są dwie sauny: sucha i parowa oraz dwa rodzaje jacuzzi: wewnętrzne i zewnętrzne.

W strefie termalnej znajduje się także basen rekreacyjny, na którym można nie tylko popływać, ale i zorganizować różnego rodzaju zespołowe gry wodne.

Dodatkowo, w ramach odnowy biologicznej oferujemy szereg zabiegów SPA, możliwość przygotowania do Krio, a nawet zabiegów Beauty, takich jak manicure czy pedicure medyczny.

Dla zainteresowanych, udostępniamy także miejsce dla masażystów i rehabilitantów drużyny, w postaci dobrze zaopatrzonego, profesjonalnego gabinetu do wykonywania masażu. 

WYŻYWIENIE

Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalni sportowcy przestrzegają specjalnej diety. Nasi znamienici kucharze z hotelowej restauracji Lubaszka mogą przygotować dedykowane menu dla piłkarzy! Nasi kucharze zawsze opierają swoje dania na najświeższych, zdrowych, ekologicznych i regionalnych produktach. Nasze menu zawsze zmienia się w raz z sezonowymi smakami. A wszystko po to, aby serwować naszym gościom najlepsze i najświeższe potrawy. Nasza kuchnia nie boi się żadnych wyzwań i... nie ma sobie równych!