U18: Juniorzy pokonali towarzysko węgierski Csopak SC

W czwartek juniorzy Orła Myślenice pod wodzą trenera Marka Pajki pokonali 7:3 węgierski zespół seniorski Csopak SC, przebywający na kilkudniowym obozie w Myślenicach. Csopak to węgierskie miasto nad Balatonem, które jest partnerem Myślenic.

Kilka lat temu to Orłowcy gościli nad Balatonem, a teraz po raz kolejny przyszedł czas na spotkanie tych zespołów. Juniorzy Orła nie przestraszyli się starszych kolegów i rozegrali świetny mecz, strzelając aż siedem goli. Najpierw klasycznym hat-trickiem popisał się Ołeksandr Jacenko, a później asystował przy trafieniu Dominika Gatlika. Jeszcze przed przerwą bramkostrzelny Ukrainiec zdobył swoją czwartą bramkę, a w międzyczasie dwa gole dla Csopaku zdobył Peter Szajlai.

W drugiej połowie Orłowcy dołożyli jeszcze dwa gole, najpierw po indywidualnej akcji do siatki trafił Denis Babycz, a następnie swojego piątego gola w tym meczu dorzucił Sasza Jacenko. Hat-tricka dla Węgrów zdobył Peter Szajlai, który mocnym strzałem pokonał Arkadiusza Majdę.

Orzeł Myślenice - Csopak SC 7:3 (5:2)
Jacenko 5, Gatlik, Babycz - Szajlai 3

ORZEŁ: Kurmazenko - Kostiuk, Serafin, Firek, Jamróz - Sraga, Mróz, Święch, Jacenko, Bartosz - Gatlik oraz Majda, Grochal, Kuzar, Tanaś, Babycz

Kilka zdjęć z meczu można znaleźć na fanpage Orła Myślenice na Facebooku.