U17: Wygrana juniorów młodszych, bramkowy powrót Denisa Babycza

W środę swój kolejny mecz ligowy rozegrali juniorzy młodsi Orła Myślenice, wygrywając na własnym obiekcie z Lotnikiem Kryspinów 2:1 (1:0). Wynik otworzył Łukasz Święch, a autorem drugiego gola był Denis Babycz, dla którego podobnie jak dla Igora Kostiuka był to pierwszy mecz wiosną.

Pierwszy gol dla Orła padł już w 12. minucie kiedy to skuteczny wiosną tego roku Łukasz Święch wykorzystał swoją okazję i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Tuż po przerwie do remisu doprowadzili przyjezdni, ale Orłowcy po chwili znów wrócili na prowadzenie za sprawą trafienia wspomnianego wcześniej Denisa Babycza. Ukraiński zawodnik Orła zdobywając gola na wagę zwycięstwa zrobił sobie zatem wymarzony prezent w przeddzień swoich urodzin.

Orzeł Myślenice - Lotnik Kryspinów 2:1 (1:0)
Święch 12, Babycz 56

ORZEŁ: Jabłoński (41 Szafrański) - Pilch, Sopiak, Bodzioch, Prokocki (60 Maślerz) - Firek, Kostiuk, Grochal, Babycz, Suder - Święch (60 Strugalski)