U17: Wygrana 4:0 juniorów młodszych z Karpatami

Juniorzy młodsi w czwartek zmierzyli się na wyjeździe w zaległym meczu z Karpatami Siepraw. Podopieczni trenera Dawida Sudra bezlitośnie wykorzystali błędy rywali, wygrywając 4:0 (3:0). Dwa razy do siatki trafiał Antoni Matejczyk, a po jednym golu dołożyli Denis Babycz oraz Kamil Topa.

Orłowcy przez całe spotkanie przeważali i kontrolowali grę, a stosunkowo szybko wyszli na prowadzenie. Niezdecydowanie w defensywie rywali wykorzystał Denis Babycz, a piłka po jego centrostrzale i kiksie obrońcy wpadła do siatki. Później z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył Antoni Matejczyk, a jeszcze przed przerwą dośrodkowanie z kornera Filipa Pilcha celną główką wykończył Kamil Topa i było 3:0.

W drugiej połowie Orzeł wciąż przeważał, ale nasiąknięta murawa niejednokrotnie utrudniała rozgrywanie piłki, co w efekcie nie pozwalało wytworzyć sobie klarownych okazji. Po przerwie Orłowcy zdobyli tylko jednego gola, gdy po dograniu Denisa Babycza do pustej bramki trafiał Antoni Matejczyk.

Karpaty Siepraw - Orzeł Myślenice 0:4 (0:3)
Babycz 8, Matejczyk 14, 47, Topa 29

ORZEŁ: Dudek (49 Baran) - Jamrozik (49 Gościniak), Bodzioch (49 Syrek), Sopiak, Jachymczak (49 Białoń) - Topa, Płoszaj (49 Galas), Pilch, Majka (49 Druzgała), Babycz, Matejczyk (58 Firek)