U17: Solidny występ przeciwko liderowi, juniorzy młodsi kończą sezon na 5 miejscu!

Piąte miejsce w Lidze Okręgowej zajęli juniorzy młodsi Orła Myślenice (roczniki 2006/2007)! Podopieczni trenera Łukasza Zająca w ostatnim meczu sezonu przegrali co prawda z liderem Sportowcem Modlniczka 0:2 (0:1), jednak nie poddali się bez walki i pomimo braków kadrowych, zaprezentowali się z dobrej strony. Rywalom gratulujemy awansu na szczebel wojewódzki!

Mecz zaczął się od przewagi rywali, choć świetną okazję do strzelenia gola miał w 15. minucie Adrian Ciślik. Rywale bramkę na 1:0 zdobyli dopiero w końcówce pierwszej połowy, a w drugiej wyrównać powinien najpierw Igor Urbaniak, który po podaniu Kamila Sudra miał przed sobą tylko bramkarza, jednak strzelił mało precyzyjnie i golkiper Sportowca odbił piłkę. Później główkował jeszcze Jakub Siatka, a blisko szczęścia było po kolejnych próbach Igora Urbaniaka, Jakuba Kuchni i Kamila Sudra.

Orłowcom wyrównać stanu rywalizacji się nie udało, natomiast w końcówce na 2:0 trafili gracze Sportowca i zainkasowali komplet punktów. Orzeł Myślenice w lidze zyska jeszcze walkowera za starcie z Puszczą II Niepołomice w Staniątkach, rywale popełnili błąd formalny, przeprowadzając ponadregulaminową liczbę zmian.

Najlepszym strzelcem w tym sezonie juniorów młodszych był Adrian Ciślik (28 goli - 19 jesienią i 9 wiosną). 11 razy do siatki trafiał Kamil Suder (5j+6w).

Za reprezentowanie juniorów młodszych dziękujemy graczom z rocznika 2006, którzy od nowego sezonu zagrają już w juniorach starszych: Bartłomiej Moskal, Łukasz Łapa, Jakub Górka, Jakub Szlachetka, Michał Płatek, Szymon Przęczek, Szymon Górka-Khafaga, Filip Kowalkowski, Szymon Matoga, Miłosz Kubic i Emil Cudzik. Życzymy powodzenia!