U17: Remis jak porażka, juniorzy młodsi prowadzili już 2:0...

Ten remis skomplikował sprawę zawodnikom Orła Myślenice w I lidze juniorów młodszych. Podopieczni trenera Dawida Sudra mogli się liczyć w rywalizacji o pierwsze miejsce w lidze, ale do zapewnienia sobie tej pozycji konieczne było wygranie ostatnich trzech spotkań. Orłowcy potknęli się jednak na pierwszym kroku, bowiem chociaż prowadzili 2:0 z Pasternikiem Ochojno, to w ostatnich dziesięciu minutach stracili dwa gole.

To był słaby mecz w wykonaniu Orła, ale po przerwie wykazali się skutecznością i najpierw ładnie z główki trafił Kamil Topa, a później na 2:0 podwyższył Wiktor Grochal. Choć myśleniczanie grali w dość okrojonym składzie, to wydawać się mogło, że nic nie zagrozi w zgarnięciu trzech punktów. Fatalne w skutkach okazały się błędy w samej końcówce i strata dwóch goli, przez co mecz zakończył się remisem 2:2.

Na liście nieobecnych w tym meczu byli między innymi Antoni Matejczyk, Sebastian Olesek, Igor Kostiuk, Denis Babycz, czy też kontuzjowani wciąż Jakub Płoszaj i Kacper Firek. Każdy z nich jest podstawowym zawodnikiem drużyny juniorów młodszych Orła Myślenice.

Pasternik Ochojno - Orzeł Myślenice 2:2 (0:0)
Topa, Grochal

ORZEŁ: Baran - Jamrozik, Ostrowski, Bodzioch, Gościniak (50 Białoń) - Pilch, Jachymczak (60 Sobieszkoda), Depta, Grochal, Topa - Druzgała (50 Kochan)