U17: Pasternik rozstrzelany, juniorzy młodsi znów gromią!

Tym razem przed przerwą zawodnicy juniorów młodszych Orła Myślenice byli skuteczniejsi i prowadzili z Pasternikiem Ochojno już 4:0. W drugiej połowie dorzucili jeszcze dwa gole, a rozstrojone celowniki były wynikiem głównie przeprowadzonych aż czterech zmian. Orłowcy jednak udowodnili swoją wyższość w tym spotkaniu pewnie zwyciężając w Ochojnie.

W pierwszej odsłonie po dwa gole zdobyli Kyryl Kyrylov oraz Eryk Druzgała, natomiast po zmianie stron wynik ustalili Dawid Salawa i Mateusz Wójtowicz. Orłowcom do końca rozgrywek pozostały już tylko trzy spotkania ligowe, ale raczej ciężko będzie powalczyć o pierwsze miejsce, gdyż w bezpośrednim spotkaniu z Puszczą Niepołomice podopiecznym trenera Dawida Sudra nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu, natomiast system rozgrywek juniorów młodszych nie przewiduje meczów rewanżowych. Drużyny z dołu tabeli natomiast bardzo odbiegają od liderującej trójki i nie mają szans, by urwać punkty niepołomiczanom. 

Pasternik Ochojno - Orzeł Myślenice 0:6 (0:4)
Kyrylov 2, Druzgała 2, Wójtowicz, Salawa

ORZEŁ: Baran - Ostrowski, Syrek (46 Białoń), Wójtowicz, Gościniak - Salawa, Moskal (46 Kochan), Mirochna (46 Sobieszkoda), Galas, Druzgała - Kyrylov (46 Skoczylas)