U17: Juniorzy młodsi ulegli Górnikowi Wieliczka

Orzeł Myślenice miał w tym meczu swoje dobre momenty, jednak to rywale przeważali i odnieśli przekonujące zwycięstwo. Podopieczni trenera Marcina Kęska szybko stracili gola, ale później skutecznie się bronili groźnie kontrując. Czar prysł w samej końcówce pierwszej połowy, gdy sędzia podyktował rzut karny dla rywali, a Ci podwyższyli na 2:0 i podcięli skrzydła myśleniczanom.

W tej sytuacji Orłowcy dopominali się odgwizdania rzutu wolnego, gdyż faulowany wcześniej był Krystian Żak, jednak trójka sędziowska podjęła inną decyzję. W drugiej połowie Górnik odskoczył i choć rozmiary porażki zmniejszyli Jakub Pitak w sytuacji sam na sam i Jakub Fąfara po rzucie karnym podyktowanym za faul na Dawidzie Kruczku, to jednak w rozgrywanej w strugach rzęsistego deszczu końcówce, Górnicy zdobyli kolejne gole, wygrywając ostatecznie aż 7:2.

Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 2:7
Pitak, Fąfara

ORZEŁ: Rutka - Moskal, Miętka, Żak, Nowak - Płatek, Pukrop, Fąfara, Kowalcze, Kruczek - Pitak oraz Stankiewicz, Sawicki, Lech, Szatan, Przęczek, Pietrzyk Kowalkowski, Cudzik