U17: Juniorzy młodsi sparowali z Pcimianką

Dwie różne połowy rozegrali w tym meczu zawodnicy juniorów młodszych Orła Myślenice oraz Pcimianki Pcim w sparingowym meczu kontrolnym. Przed przerwą dominowali rywale i wyszli na prowadzenie, jednak po przerwie to Orłowcy prezentowali się lepiej i choć odriabiali straty, to w kilku sytuacjach zabrakło zimnej krwi i skuteczności pod bramką rywali.

Mecz zakończył się porażką podopiecznych trenera Kazimierza Wincenciaka 2:3. Jedną z bramek dla Orła zdobył Krzysztof Górka, a drugi był samobójczym trafieniem zawodnika Pcimianki, który pokonał własnego bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Orzeł mógł ten mecz co najmniej zremisować, jednak myśleniczanie oprócz kilku okazji z gry nie wykorzystali także rzutu karnego.

Skuteczność mamy jednak nadzieję, że przyjdzie w meczach o ligowe punkty, podobnie jak kadrowe braki, ponieważ w meczu z Pcimianką z różnych przyczyn zabrakło kilku zawodników.

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 2:3
K.Górka, samobójcza

ORZEŁ: Bartłomiej Kuchnia - Karol Łabędzki, Oliwier Skoczylas, Sebastian Sroka, Jakub Suder, Michał Mirochna, Kacper Szczurek, Piotr Klęp, Patryk Kiebuła, Błażej Braś, Wojciech Jurkiewicz oraz Krzysztof Górka.