U17: Efektowna wygrana juniorów młodszych, udane debiuty!

Opady śniegu w kwietniu są rzadkością, ale pomimo tego juniorzy młodsi na boisku ze sztuczną nawierzchnią rozegrali ligowe spotkanie z Krakusem Swoszowice, wygrywając 5:1. Jak na razie po czterech wiosennych kolejkach podopieczni trenera Dawida Sudra plasują się z kompletem zwycięstw na pozycji lidera w ligowej tabeli.

We wtorkowym meczu w drugiej połowie szansę debiutu w zespole juniorów młodszych otrzymało kilku zawodników z rocznika 2002. Najlepiej wspominać go będzie Maciej Jamrozik, który wpisał się na listę strzelców. Ponadto zagrali Kamil Depta, Antoni Jachymczak, Radosław Ostrowski oraz Przemysław Majka i Krzysztof Baran, którzy debiutowali już jesienią.

W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Łukasz Święch i Jakub Bartosz, a po przerwie dwa gole dołożył Kacper Firek. Autorem piątego gola był Maciej Jamrozik, który jako boczny obrońca podłączył się do akcji ofensywnej i umieścił piłkę w siatce.

Orzeł Myślenice - Krakus Swoszowice 5:1 (2:0)
Święch, Bartosz, Firek 2, Jamrozik

ORZEŁ: Jabłoński (41 Baran) - Maślerz (41 Ostrowski), Sopiak, Bodzioch, Prokocki (41 Jamrozik) - Pilch (65 Klimas), Bartosz, Grochal (60 Jachymczak), Firek, Strugalski (41 Majka) - Święch (60 Depta)