U17: Drugie wiosenne zwycięstwo, Clepardia pokonana

Juniorzy młodsi znakomicie rozpoczęli rundę wiosenną i po ostatniej wygranej w Olkuszu również w ten weekend zainkasowali komplet punktów, wygrywając na własnym obiekcie z Clepardią Kraków 4:1 (2:0). Po dwa gole zdobyli Jakub Bartosz oraz Kacper Firek.

Strzelanie rozpoczął Jakub Bartosz, który po dalekim wrzucie z autu Kacpra Firka skierował futbolówkę do bramki w sytuacji sam na sam. Później z asysty Łukasza Święcha skorzystał Kacper Firek i pewnym strzałem zdobył swojego pierwszego gola. Jeszcze przed przerwą Orłowcy mieli kilka dogodnych okazji, ale wynik nie uległ już zmianie.

Na początku drugiej połowy płaskim strzałem z dystansu podwyższył Kacper Firek, a chwilę później z rzutu wolnego nad murem zawinął Jakub Bartosz i było 4:0. W doliczonym czasie gry w szeregi Orła wdarło się już rozluźnienie, bowiem dopuścili do straty gola.

Orzeł Myślenice - Clepardia Kraków 4:1 (2:0)
Firek 2, Bartosz 2

ORZEŁ: Szafrański - Sopiak, Bodzioch, Nosal, Prokocki - Bartosz (Klimas), Pilch, Grochal, Strugalski, Firek - Święch