U15: Wysoka forma strzelecka trampkarzy w Grodzisko Cup

W ubiegłą sobotę trampkarze Orła Myślenice rozpoczęli zmagania w Lidze Halowej Grodzisko Cup 2020 i w swoich pierwszych trzech meczach odnieśli komplet zwycięstw, pokonując Dalin Myślenice, Karpaty Siepraw oraz Lubomir Wiśniowa. W styczniu rozegrają kolejne mecze fazy zasadniczej, a następnie fazę play-off i finały.

Podopieczni trenera Marka Pajki łącznie w trzech spotkaniach zdobyli aż 31 goli! Najpierw wygrali z Dalinem Myślenice, choć pierwsza połowa tego meczu była bardzo zacięta. To Dalin prowadził 1:0, a później 2:1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. W drugiej połowie Orłowcy zdominowali rywala i strzelili aż siedem goli, tracąc zaledwie jednego i mecz zakończył się wygraną Orła 8:3. Po dwa gole strzelali w tym meczu Grzegorz Chlipała, Kuba Fąfara i Wojtek Lech, a po jednym dorzucili Bartosz Juszczak i Kuba Pitak.

Drugie spotkanie to koncert strzelecki myśleniczan i wygrana z Karpatami Siepraw aż 16:1. Formą strzelecką w tym spotkaniu błysnął Szymon Górka-Khafaga, który strzelił cztery gole, hat-trickami popisali się Grzegorz Chlipała i Kuba Fąfara, dwa gole zdobył Kuba Pitak, a po jednym Kuba Górka, Bartosz Juszczak, Wojtek Lech i Patryk Kamiński. W ostatnim meczu tego dnia Orłowcy mierzyli się z Lubomirem Wiśniowa i choć zaprezentowali się poniżej oczekiwań, to wygrali ostatecznie 7:5. Fatalne błędy w obronie spowodowały, że w pierwszej połowie Orłowcy stracili aż cztery gole i przegrywali, ale ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trzy gole strzelił Kuba Fąfara, dwa Kuba Pitak, a po jednym Grzegorz Chlipała i Krystian Żak.

Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice 8:3