U15: Wygrana z Toporem, porażka w Piaskach Wielkich

Nasze dwie drużyny trampkarzy rozegrały mecze ligowe, a zakończyły je w zdecydowanie różnych nastrojach. Pierwszy zespół rywalizował z Orłem Piaski Wielkie na wyjeździe - obecnie jedną z czołowych drużyn ligi regionalnej C1 - a mecz zakończył się porażką 4:0 (3:0). Trampkarze natomiast pokonali Topór Tenczyn na własnym obiekcie 2:1 (1:0).

Mecz w Piaskach Wielkich dobrze rozpoczął się dla miejscowych, bo już po pierwszej połowie prowadzili trzema bramkami. W drugiej odsłonie drużyna Orła Piaski Wielkie potwierdziła wyższość w tym spotkaniu, strzelając czwartą bramkę. Mecz domowy z Toporem Tenczyn strzelaniem rozpoczął natomiast Filip Zając, a w drugiej połowie prowadzenie podwyższył Kamil Talaga. W końcówce Topór strzelił kontaktowego gola, ale podopieczni trenera Jakuba Stasiaka "dowieźli" korzystny rezultat do końcowego gwizdka.

U15: Orzeł Piaski Wielkie - Orzeł Myślenice 4:0 (3:0)

ORZEŁ: Malina - Wawrzusiak, Pluszczyk, Górecki - Wojtyca, Mieszczanek, Modes, Pitala, Sikora - Talaga, Madej oraz Woś, Krzysztofiak, Borczak, Łakomy, M.Tajs, Zając, Tylek, A.Lenart, K.Lenart

U14: Orzeł Myślenice - Topór Tenczyn 2:1 (1:0)
Zając, Talaga

ORZEŁ: Kołodziejczyk - Borczak, Górecki, Kęsek - Krzysztofiak, Modes, Orzechowski, Pluszczyk - Talaga, Tylek oraz Malina, Kocur, Leśniak, Miękus, Papaj, Suder, Starowicz, Zając, Świerczyński