U15: Wygrana trampkarzy z Zielonymi Niegowić

Starcie z ostatnią drużyną w tabeli I ligi okręgowej trampkarzy było dla trenera Marka Pajki możliwością do kilku eksperymentów w składzie, a także szansa do występu dla zawodników, którzy w mniejszym wymiarze występowali w poprzednich meczach. Orłowcy choć zagrali bardzo nieskutecznie, to ostatecznie wygrali 5:1 (1:0).

W pierwszym składzie zagrał Adrian Ciślik z rocznika 2007, a w drugiej połowie w bramce debiutował inny zawodnik drużyny młodzików - Błażej Kurowski. Dla obydwóch to spotkanie było z pewnością świetnym przetarciem na dużym boisku, a Adrian Ciślik miał kilka świetnych okazji do zdobycia bramki, jednak zabrakło mu skuteczności.

W pierwszej połowie wynik spotkania otworzył Bartosz Juszczak, wykorzystując pewnym strzałem sytuację sam na sam. Przed przerwą wynik się nie zmienił, choć Orłowcy mieli kilka stuprocentowych okazji. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, tak w drugiej odsłonie rywale wywalczyli stały fragment na 20 metrze, a mocny strzał pod poprzeczkę nie dał szans Błażejowi Kurowskiemu i było 1:1.

Końcówka jednak należała do Orłowców, których rozdrażniła strata bramki i ruszyli do huraganowych ataków. Gola na 2:1 zdobył aktywny w tym meczu Grzegorz Chlipała po wymianie podań z Kubą Pitakiem, a za chwilę dołożył drugie trafienie, przytomnie wykorzystując zamieszanie w polu karnym i dobitkę po trafieniu w poprzeczkę. W końcówce dwa gole dołożył jeszcze Jakub Fąfara, a szczególnej urody był zwłaszcza drugi, kiedy to po rzucie rożnym przejął piłkę na dalszym słupku i mocnym strzałem trafił w przeciwległe okienko.

Zieloni Niegowić - Orzeł Myślenice 1:5 (0:1)
Juszczak, Chlipała 2, Fąfara 2

ORZEŁ: Rutka - J.Górka, Lech, Nowak, Kania - Chlipała, Pitak, Fąfara - Górka-Khafaga, Juszczak, Ciślik oraz Kurowski, Szlachetka, Malina, Sroka, Leksander, Łapa, Zięba