U15: Trampkarze zaczynają od efektownej wygranej z Górnikiem

Drużyna trampkarzy Orła Myślenice prowadzona przez trenera Marka Łacnego zaczęła sezon efektowną wygraną z Górnikiem Wieliczka. Biało zieloni wygrali 4:1 (2:0) na własnym stadionie, a wygraną zadedykowali zmarłemu prezesowi Orła Edwardowi Łapie.

Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, tuż przed przerwą Orłowcy wyszli na prowadzenie i to dwubramkowe. Najpierw do siatki trafił Marcel Modes, a dosłownie kilka chwil później było 2:0, a na liście strzelców zameldował się Łukasz Wojtyca.

W drugiej połowie na bramkę debiutującego w trampkarzach Orła Myślenice Arkadiusza Lenarta, który do klubu dołączył z Wrzosów Osieczany, odpowiedzieli Górnicy, ale jak się później okazało było to ich jedyne trafienie. Wynik spotkania pewnym strzałem z rzutu karnego na 4:1 ustalił Bartłomiej Pluszczyk.

Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 4:1 (2:0)
Modes 36, Wojtyca 38, Lenart 61, Pluszczyk 72 (k)

ORZEŁ: Dąbrowski - Pluszczyk, Górecki, A.Lenart - A.Tajs, Sikora, Madej, Talaga - Wawrzusiak, Wojtyca, F.Zając oraz Woś, Kęsek, M.Tajs, Krzysztofiak, Tylek, Borczak, K.Lenart, Suder, Modes