U15: Trampkarze przegrywają w Nowej Hucie

Ostatni weekend był udany dla Orła, a szczególnie trampkarzy, którzy najpierw wygrali derby z Dalinem Myślenice, a następnego dnia w dobrym stylu zdobyli wicemistrzostwo Halowych Mistrzostw Krakowa. Dobrej dyspozycji zabrakło za to w sobotnim meczu z Krakusem Nowa Huta, który Orłowcy przegrali na wyjeździe aż 5:0.

Zawodnicy Orła źle weszli w to spotkanie, a rywale z Nowej Huty szybko zdobyli trzy gole i już po pierwszej połowie pewne było, że o jakąkolwiek zdobycz punktową podopiecznym trenera Kamila Ostrowskiego byłoby niezwykle ciężko. Ostatecznie po przerwie Krakus dołożył jeszcze dwa gole. Już w czwartek myśleniczan czeka kolejne trudne spotkanie, gdyż do Myślenic przyjedzie Akademia Sportu Progres, której ambicje są bardzo wysokie.

Krakus Nowa Huta - Orzeł Myślenice 5:0 (3:0)

ORZEŁ: Baran (Dudek) - Jamrozik, Jachymczak, Syrek, Ostrowski - Wójtowicz, Mirochna, Majka - Druzgała, Matejczyk, Depta oraz Kozubek, Brewczyński, Gościniak, Galas, Białoń, Trybulec