U15: O co ja widzę! Orzełek jest w Małopolskiej Lidze!

Trampkarze Orła Myślenice zapewnili sobie mistrzostwo Ligi Okręgowej C1 i awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy. W nowym sezonie drużyna prowadzona przez trenera Marka Łacnego będzie zatem rywalizować z najlepszymi drużynami na szczeblu wojewódzkim - gratulujemy!

Orłowcy zapewnili sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli dzięki niedzielnej wygranej z Górnikiem Wieliczka. Orłowcy już po pierwszej połowie prowadzili 4:0 i zdecydowanie zdominowali rywala. W drugiej połowie nieco obniżyli loty i stracili trzy gole, ale ostatecznie zgarnęli i tak komplet punktów i zapewnili sobie mistrzostwo Ligi Okręgowej Kraków-Olkusz-Wieliczka-Myślenice, dzięki czemu zostali przedstawicielem tego okręgu, który wywalczył awans na szczebel wojewódzki.

Mecz rozpoczęło trafienie Franka Nowackiego, który efektownym wolejem skorzystał z asysty Kacpra Kiebzaka. Później w okienko z 25 metrów przymierzył Hubert Gołąb i było 2:0. Kolejne dwa gole to dzieło Igora Gawła, który wykańczał składne akcje podopiecznych trenera Marka Łacnego. Choć w drugiej połowie Górnik Wieliczka był skuteczniejszy i doprowadził do stanu 4:3, to i tak zasłużenie triumfowali Orłowcy, udowadniając że wiosną byli zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze.

Wygraną dedykujemy naszemu zawodnikowi - Patrykowi Widle, który przy niefortunnym upadku złamał w tym meczu rękę i do szpitala przetransportowała go karetka. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - trzymaj się Patryk!

Do końca sezonu pozostały jeszcze mecze z Orłem Piaski Wielkie i Futbolicą Grabie na wyjeździe, jednak niezależnie od wyników tych spotkań, to Orzeł Myślenice zakończy sezon na 1 miejscu w lidze. Zdobyte mistrzostwo zapewnia awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy, gdzie w nowym sezonie rywalizować będą gracze z roczników 2009-2010.

Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 4:3 (4:0)
Nowacki, Gołąb, Gaweł 2

ORZEŁ: Matoga - Hudaszek, Kiebzak, Bruzda, Gracz, Gaweł, Kubiczek, Gołąb, Mitana, Szklarz, Nowacki oraz Nalepa, Kęsek, Widła, Majda, Madej, Kozubek, Horabik