U15: Derbowe niepowodzenie trampkarzy

Drużyna trampkarzy w środę rozgrywała zaległy mecz ligowy z Dalinem Myślenice. Mecz świetnie się rozpoczął dla podopiecznych trenera Marka Pajki, bo w pierwszej akcji zdobyli gola i prowadzili do przerwy, niemniej jednak w drugiej połowie rywale zagrali bardzo skutecznie i odnieśli zwycięstwo.

Nie można jednak Orłowcom odmówić w tym meczu walecznej postawy, choć o straconych golach decydowały detale, czy indywidualne błędy. Najpierw z świetnego podania Wojciecha Lecha skorzystał Jakub Fąfara i wykorzystał sytuację sam na sam. Jeszcze przed przerwą znakomite okazje na podwyższenie wyniku mieli Jakub Pitak i Szymon Górka-Khafaga, ale niestety ich nie wykorzystali.

Decydujące dla losów meczu były pierwsze minuty drugiej połowy. Najpierw rywale strzelili gola wyrównującego choć wyraźnie faulowany w polu karnym był Jakub Stankiewicz, a później niemal z połowy boiska świetnym strzałem popisał się jeden z rywali i nie dał szans oślepionemu przez słońce Maksowi Rutce. Orzeł doprowadził jednak do remisu, gdy po zagraniu Jakuba Stankiewicza tuż po wejściu na boisko gola zdobył Adrian Ciślik z drużyny młodzików, ale rywale znów skorzystali z błędów i odskoczyli na dwubramkowe prowadzenie. Nadzieję na odrobienie strat dał jeszcze Jakub Fąfara, ale po raz kolejny nie udało się doprowadzić do remisu, choć stuprocentowe okazje mieli Jakub Pitak i Jakub Stankiewicz. Ostatecznie w ostatniej minucie to Dalin wyprowadził kontrę i ustalił wynik na 5:3.

Podopieczni trenera Marka Pajki mają przed sobą mecze z dwoma najmocniejszymi drużynami w lidze, które z pewnością będą świetnym doświadczeniem i na pewno zaowocują w przyszłości. Ta drużyna na pewno się nie podda w walce o kolejne ligowe punkty!

Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 5:3 (0:1)
Fąfara 2, Ciślik

ORZEŁ: Rutka - K.Cyrek, Lech, Nowak, Stankiewicz - Chlipała, Żak, Fąfara, Górka-Khafaga, Nowacki - Pitak oraz Malina, Kania, Leksander, Ciślik, Banowski, Szlachetka