U15: Brąz trampkarzy w X halowym turnieju im. Karola Demczuka

Orzeł Myślenice był bliski wygrania X turnieju halowego im. Karola Demczuka organizowanego przez Podokręg Piłki Nożnej w Wieliczce, ale ostatecznie uległ Górnikowi Wieliczka w ostatnim meczu 4:3 i to rywale sięgnęli po końcowy triumf. Orłowców wyprzedziła jeszcze Nadwiślanka Nowe Brzesko. Co ciekawe, gdyby udało się zremisować ostatni mecz, to Orzeł zająłby pierwsze miejsce i dołączył do juniorów młodszych oraz starszych, którzy zdobywali mistrzostwo tych rozgrywek w bieżącej kampanii.

Turniej im. Karola Demczuka zakończył tym samym rywalizację na hali, którą traktowaliśmy jako przerywnik zimowych przygotowań do rundy wiosennej, która startuje już 28 marca. Orłowcy rozpoczęli rozgrywki z animuszem i pokonali Piast Łapanów aż 7:0. Później wymęczyli zwycięstwo z Gdovią Gdów 2:1, dzięki bramce z karnego Kuby Pitaka, a następnie mierzyli się z Nadwiślanką Nowe Brzesko. Orzeł prowadzony tego dnia przez trenera Michała Lecha prowadził 1:0, ale stracił prowadzenie i mecz zakończył się remisem 1:1. Szkoda, bo myśleniczanie mieli okazje, by wygrać to spotkanie.

Później Orłowcy pokonali aż 7:1 Dąb Zabierzów Bocheński i do rozegrania pozostało ostatnie starcie z Górnikiem Wieliczka. W obliczu wygranej Nadwiślanki z Górnikiem 1:0 i z uwagi na to, że gracze z Nowego Brzeska stracili później punkty z Gdovią Gdów, remisując 1:1, biało-zielonym wystarczał remis z drużyną z Wieliczki, by zająć pierwsze miejsce. Orzeł jednak łatwo stracił kilka goli i przegrywał już 4:0. Waleczna postawa pozwoliła dojść na 4:3, jednak na wyrównanie w tym meczu zabrakło już czasu. Trzeba jednak pochwalić nasz zespół, bo pokazał się w tych rozgrywkach z bardzo dobrej strony.

Królem strzelców całych zawodów został Jakub Pitak, strzelając najwięcej goli zarówno w eliminacjach jak i finałowych starciach. Brawo Kuba!

Orzeł Myślenice - Piast Łapanów 7:0
Orzeł Myślenice - Gdovia Gdów 2:1
Orzeł Myślenice - Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:1
Orzeł Myślenice - Dąb Zabierzów Bocheński 7:1
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 3:4

Orzeł Myślenice: Maksymilian Rutka, Paweł Cyrek - Jakub Fąfara, Grzegorz Chlipała, Jakub Pitak, Szymon Górka-Khafaga, Jakub Górka, Hubert Nowak, Jakub Stankiewicz, Bartosz Juszczak, Wojciech Lech

Końcowa kolejność turnieju:

1. Górnik Wieliczka
2. Nadwiślanka Nowe Brzesko
3. Orzeł Myślenice
4. Gdovia Gdów
5. Piast Łapanów
6. Dąb Zabierzów Bocheński