U15: Ale meczycho! Orzeł wygrywa z Wisłą Kraków!

Orzeł Myślenice występuje w elicie Halowych Mistrzostw Krakowa, gdzie występują najlepsze ekipy z Krakowa i okolic. Podopieczni trenera Michała Lecha pokazali niedzielnym meczem, że kolektyw jaki tworzą i charakterna walka mogą wystarczyć do zwycięstwa z najlepszymi - Orłowcy pokonali bowiem w rozgrywkach pod balonem Wisłę Kraków 5:4.

To był trzeci mecz w elicie trampkarzy Orła Myślenice i choć w pierwszym przegrali z AS Progres Kraków 3:7, to następnie pokonali Krakus Nowa Huta 4:3 i teraz wygrali z Wisłą Kraków 5:4. W niedzielnym meczu Orzeł najpierw prowadził 1:0, ale później przegrywał 1:2 i 2:3, aby zaserwować piorunującą końcówkę i wyjść na prowadzenie 4:3, po czym nie odstraszył ich nawet gol wyrównujący Wiślaków na 4:4, bo decydujący cios i wygraną 5:4 zapewnili sobie gracze Orła.

Duża w tym zasługa kolektywu, dobrej gry w defensywie na czele z Karolem Łabędzkim w obronie oraz kapitalnym Bartłomiejem Kuchnią w bramce Orłowców. Dwa gole w tym spotkaniu zdobył Jakub Pitak, a listę strzelców uzupełnili Krzysztof Górka, Grzegorz Kowal oraz Bartłomiej Gromala.

Wisła Kraków - Orzeł Myślenice 4:5
Pitak 2, Górka, Kowal, Gromala

ORZEŁ: Kuchnia - Górka, Łabędzki, Szczurek, Gromala, Pitak oraz Kowal, Stankiewicz, Fąfara, Kiebuła, Sroka

-----

Poprzednie mecze HMK:

AS Progres Kraków - Orzeł Myślenice 7:3
Pitak, Szczurek, Orzechowski

ORZEŁ: Kuchnia - Górka, Łabędzki, Szczurek, Gromala, Pitak oraz Orzechowski, Karpierz, Lech, Sroka, Kiebuła

Krakus Nowa Huta - Orzeł Myślenice 3:4
Gromala 2, Kowal, Łabędzki

ORZEŁ: Kuchnia - Górka, Łabędzki, Szczurek, Gromala, Pitak oraz Orzechowski, Kowal, Stankiewicz, Lech, Kiebuła, Fąfara

*** Trampkarze Orła Myślenice oprócz elitarnej grupy występują także w Halowych Mistrzostwach Krakowa trampkarzy, gdzie szansę pokazania się otrzymają pozostali zawodnicy drużyny trampkarzy.