U12: Młodzicy wygrali z Borkiem

Młodzicy Orła Myślenice reprezentowani przez zawodników szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice pod wodzą trenera Michała Cichonia przełamali zwycięski impas, wygrywając 2:0 z drużyną Borku Kraków.

Młodzi biało - zieloni wychodzili na boisko w bojowych nastrojach, głodni pierwszych punktów i zwycięstwa. Od samego początku narzucili swoje warunki gry i dyktowali tempo meczu. Piłka jednak jak na złość nie chciała wpaść do bramki przyjezdnych. Jednak na parę minut przed przerwą Orłowcy przeprowadzili skuteczną akcję. Pięknym rajdem lewą stroną popisał się Pitak, zmylił obrońcą zwodem i dograł lewą nogą piłkę w pole karne. Tam fantastycznie znalazł się Mateusz Ulman, który wszedł na boisku 2 minuty wcześniej i sprytnym strzałem z pierwszej piłki pokonał bezradnego bramkarza gości.

Po przerwie Orłowcy dalej atakowali i chcieli postawić "kropkę nad i". Groźne strzały mijały o centymetry bramkę Borku lub dobrze bronił golkiper. W końcu wybitą z pola karnego kozłującą piłkę uderzył "z pierwszej" Oliwier Szlachetka. Odległość do bramki była bardzo duża, ale piłka została mocno i celnie uderzona, odbiła się od słupka następnie pleców bramkarza i wylądowała w sieci. Podopieczni Michała Cichonia pokazali się z dobrej strony, zaprezentowali dobry futbol i wielką wolę zwycięstwa. Mamy nadzieję że na dłużej pozostaną na zwycięskiej ścieżce!

Orzeł Myślenice - Borek Kraków 2:0 (1:0) Mateusz Ulman, Oliwier Szlachetka

ORZEŁ: Rutka - Stankiewicz, Łabędzki (kpt), Lech, Szlachetka, Kiebuła, Sabała, Pitak, Kopta, z ławki wchodzili: Kozaczyk, Ulman, Fąfara, Czaja, Irzyk, Cyrek, Krzemieński