Sparingowy remis ze Skalnikiem

Orzeł Myślenice w kolejnym przedsezonowym sparingu zagrał bardzo nieskutecznie, ale też chluby nie przynosi ilość sytuacji stworzonych przez rywali ze Skalnika Trzemeśnia. Sobotni mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0), a bramkę dla Orła w pierwszej połowie zdobył Emil Bałucki. 

Jeszcze przed przerwą znakomitą sytuację na podwyższenie prowadzenia miał Krzysztof Pyzio, ale w dogodnej sytuacji spudłował. W drugiej połowie ten sam zawodnik miał swoją drugą okazję, ale tym razem również zabrakło celności. Sytuację sam na sam z bramkarzem marnowali ponadto Emil Bałucki i Kamil Czajkowski. Rywale w pierwszej połowie zagrozili po strzale głową, ale skutecznie interweniował Marek Pajka.

Na początku drugiej odsłony szybka kontra i błędy w defensywie myśleniczan spowodowały, że Skalnik doprowadził do remisu. Do startu rozgrywek pozostały już niespełna trzy tygodnie, niebawem rywalizacja przeniesie się na boiska trawiaste, oczywiście o ile aura pozwoli.

Orzeł Myślenice - Skalnik Trzemeśnia 1:1 (1:0)
Bałucki (k)

ORZEŁ: Pajka (Obłaza) - Topa, Moskal, Kasprzyk (Mistarz), Burtan (Serafin) - Pilch, Depta (Sałach), Pyzio (Gromala), Kirylov (Żak), Olesek (Ponomarenko) - Bałucki (Czajkowski)