Sparingowa wygrana z Orłem Iwanowice

W kontrolnym pojedynku dwóch Orłów w ramach przygotowań do rundy wiosennej lepszym okazał się ten z Myślenic, wygrywając tę sparingową potyczkę 3:1 (1:1). To Orzeł Iwanowice jako pierwszy zdobył gola, ale przed przerwą do remisu doprowadził Kamil Lesiński, a w drugiej połowie do siatki trafiali Krzysztof Zając i Jakub Bartosz.

Pierwsza połowa była wyrównana, przyjezdni często dochodzili do sytuacji podbramkowych zwłaszcza po stałych fragmentach gry, chociaż z reguły to myśleniczanie bardziej prowadzili grę. W końcu jednak worek z bramkami rozwiązał jeden z graczy Orła Iwanowice, strzelając płasko zza pola karnego.

Chociaż podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra mieli kilka wybornych okazji, to wyrównali dopiero w końcówce pierwszej połowy kiedy po zespołowej akcji efektowną podcinką swój wcześniejszy strzał dobił Kamil Lesiński. W drugiej odsłonie natomiast znów najpierw zagrozili rywale, jednak nie wykorzystali sytuacji sam na sam, a chwilę później podobną okazję wykorzystał Krzysztof Zając, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

Wynik ustalił niespełna 17-letni Jakub Bartosz, który świetnie odnalazł się w polu karnym i skutecznie wykończył akcję całego zespołu. Później myśleniczanie mieli jeszcze kilka okazji, ale wynik nie uległ już zmianie.

Orzeł Myślenice - Orzeł Iwanowice 3:1 (1:1)
Lesiński, Zając, Bartosz

ORZEŁ: Obłaza - Żak, Mistarz, Maślak, Lesiński - Płonka, Wyroba, Pyzio, Zając, Jacenko - Kasperek oraz Pajka, Mikołajczyk, Bartosz, Żądło, Leśniak