Remis z Turbaczem Mszana Dolna w pierwszym sparingu

Cieszy gra młodzieży, pierwsza drużyna Orła Myślenice jest już po pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do nowego sezonu ligowego, który ruszy już za miesiąc. Podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra zremisowali 1:1 (0:1) z Turbaczem Mszana Dolna, występującym na co dzień w limanowsko-nowosądeckiej okręgówce.

Turbacz wyszedł na prowadzenie zdobywając bramkę w 25. minucie po precyzyjnym strzale zza pola karnego, ale Orzeł jeszcze przed przerwą miał swoje sytuacje. Wyrównanie padło dopiero w drugiej połowie, gdy Michał Mirochna wyszedł w tempo do prostopadłej piłki sprytnie zagranej przez Emila Bałuckiego i nie dał szans bramkarzowi rywali. Szalę zwycięstwa na korzyść Orła mógł przechylić Bałucki, ale w sytuacji sam na sam trafił w słupek.

Orzeł Myślenice - Turbacz Mszana Dolna 1:1 (0:1)
Mirochna 65

ORZEŁ: Majda - Moskal, Kasprzyk (Irzyk), Serafin, Mirochna (Syrek) - Depta, Pyzio, Pilch (Leśniak), Olesek, Bałucki, Matejczyk (Druzgała)