Remis w sparingu juniorów z pierwszoligowcem

Grające w krakowskiej I okręgowej lidze juniorów starszych Karpaty Siepraw były kolejnym rywalem Orła Myślenice w przedsezonowym meczu kontrolnym. Mecz zakończył się remisem 2:2 (1:1), a gole dla podopiecznych trenera Dawida Sudra strzelili Mariusz Kasperek i Bartłomiej Pasternak.

Do przerwy było 1:1, po tym jak wynik otworzył Kasperek, a rywale jeszcze przed przerwą wyrównali, natomiast w drugiej połowie po solowej akcji bramkarza minął Pasternak i skierował piłkę do pustej bramki. Karpaty wyrównały w samej końcówce spotkania, a chwilę później miały także okazje, aby zdobyć zwycięskiego gola, jednak Orłowcy nie dali sobie wydrzeć remisowego rezultatu.

W kadrze meczowej z różnych przyczyn zabrakło kilku zawodników takich jak m.in. Konrad Łapa, Mateusz Pajka, Arkadiusz Nosal, Paweł Kuzar, Piotr Sraga, Sebastian Kania, Patryk Druzgała i kilku innych. Liga juniorów starszych z udziałem Orła Myślenice rusza już 10 kwietnia, dlatego przygotowania podopiecznych trenera Dawida Sudra również wkraczają w decydującą fazę.

Orzeł Myślenice - Karpaty Siepraw 2:2 (1:1)
Kasperek, Pasternak

ORZEŁ: Arkadiusz Majda - Bartłomiej Pasternak, Krzysztof Jamróz, Jakub Bartosz, Paweł Maślak, Łukasz Serafin, Przemysław Panuś, Dawid Sroka, Mariusz Kasperek, Karol Turała, Bartłomiej Mróz oraz Kamil Zegiel, Pavlo Artemov.