Remis w pierwszym sparingu z Górkami

Orzeł Myślenice w pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do nowego sezonu zremisował 2:2 z Górkami Myślenice. Podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra z różnych przyczyn nie zagrali w optymalnym zestawieniu, a większość składu stanowili zawodnicy juniorów.

Po błędzie w defensywie sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik Górek i trafił na 1:0 jeszcze w pierwszej połowie. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Kamil Depta kapitalnym strzałem zza pola karnego. Później po dośrodkowaniu z kornera Adrian Kasprzyk trafił głową w poprzeczkę, a ze skuteczną dobitką pospieszył Sebastian Olesek i Orzeł prowadził 2:1.

W końcówce Górki doprowadziły do remisu, gdy po dośrodkowaniu z prawej strony napastnik gospodarzy mocnym strzałem nie dał szans Markowi Pajce. Kolejny mecz kontrolny Orłowcy zagrają już w najbliższą środę, kiedy to zagrają ze Skalnikiem Trzemeśnia.