Piknik na zakończenie lata z Orłem oraz Sportowy Dzień Orlika

Dziękujemy za liczną obecność na sobotnim pikniku z okazji zakończenia lata z Orłem Myślenice na naszym stadionie. Loterie fantowe, licytacje, wiele atrakcji i Wasza niezastąpiona obecność były dla nas niezwykle ważne, a co więcej okazane wsparcie finansowe pomoże na stworzenie jak najlepszych warunków dla naszej orłowskiej młodzieży!

W ramach sobotniej imprezy odbył się Sportowy Dzień Orlika z wieloma atrakcjami i turniejami dla najmłodszych zawodników szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice. Odwiedziła nas maskotka PSB Mrówka z Myślenic, która częstowała firmowymi smakołykami oraz przekazała gadżety na loterię fantową. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też dmuchana zjeżdżalnia PSB Mrówka oraz dmuchańce od firmy Maspex Wadowice.

Jedną z najciekawszych atrakcji była bramka mierząca siłę strzału, w której każdy mógł sprawdzić jak mocne ma uderzenie. Piłki latały z prędkością nawet ponad 100 km/h! Zawodnicy Orlików uczestniczyli też w turniejach wewnętrznych przygotowanych przez sztab szkoleniowy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice, a na najmłodszych wielkie wrażenie robił wóz strażacki od OSP Dolne Przedmieście. Druhowie z Dolnego przygotowali też strażacki tor przeszkód, w którym wzięło udział blisko sto dzieci. Juniorzy i trampkarze Orła mogli natomiast wziąć udział w turnieju siatkonogi, który wygrał duet Antoni Matejczyk z Jakubem Moskalem. W sumie na obiektach Orła w sobotę działo się więc naprawdę wiele. Przez cały dzień imprezie przygrywał DJ GabGabu$.

- Budujące jest to, że dzieci wraz z swoimi rodzicami spędzili na stadionie Orła Myślenice niemal cały dzień. Losy w loterii fantowej kupiło ponad 200 osób, z licytacji udało się zebrać kilkaset złotych, które będą nieocenione w funkcjonowaniu klubu. Duży dochód przyniósł także orłowski bufet z hot-dogami, maczanką, kawą i słodyczami oraz fanshop, gdzie można było nabyć między innymi szaliki, koszulki, bluzy, czy poduszki z logotem Orła Myślenice - mówi Wojciech Cichoń, wiceprezes ds. sportowych Orła Myślenice.

Zwieńczeniem dnia były dwa mecze ligowe orłowskich drużyn seniorskich - najpierw rezerwy Orła Myślenice pokonały Jawor Jawornik 4:1, a później pierwszy zespół wygrał w V lidze z Błękitnymi Bodzanów 4:1. 

Serdeczne podziękowanie za wsparcie imprezy składamy: PSB Mrówka, OSP Myślenice Dolne Przedmieście, Galeria Myślenicka, Pizzeria Camorra, Cafe 7-ka, Kebab u Włodka, Kawiarnia Filiżanka, AleKlocki - Edukacyjna Sala Zabaw, Zakład Fryzjerski Agata Nawieśniak, Bar na Stradomiu, Cukiernia Jan Dziadkowiec, Gubat, El-hurt, Górka Jan - firma Ojciec i Syn, Sklep wielobranżowy Krystyna Pędzisz, Miasto i Gmina Myślenice, MAKS Technika grzewczo-instalacyjno-sanitarna, Leviatan Bogdan Pajka, Skład Budowlany Fudalińska oraz wszyscy sponsorzy indywidualni.

fot. Radek Ostrowski