Piękny lot jednego z wielu Orłów [wideo]

Historia Orła Myślenice przedstawiona w dość nietypowy sposób była jednym z punktów programu uroczystych obchodów jubileuszu 70-lecia naszego klubu. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który zawiera archiwalne zdjęcia oraz urywki wideo, przedstawiające prawdziwą historię pięknego lotu Orła począwszy od powstania, przez dorastanie w cieniu myślenickiego Dalinu aż po zwycięskie rozpoczęcie jubileuszowego roku. To wszystko okraszone profesjonalnym czytaniem jednego z najsłynniejszych lektorów telewizyjnych - Tomasza Knapika.

Historia opiera się głównie na zapiskach pana Franciszka Sroki, byłego prezesa i zasłużonego działacza Orła Myślenice. W formie pod nazwą "Piękny lot jednego z wielu Orłów" została opracowana przez Michała Cichonia i Marka Pajkę na konkurs firmy hummel, dzięki któremu wygraliśmy oryginalny komplet strojów dla całej drużyny. Podjęcia montażu filmu podjął się natomiast Adrian Wygona, a efekt tych prac możecie zobaczyć oglądając poniższą projekcję. 

Dopełnieniem seansu filmowego podczas uroczystego bankietu z okazji 70-lecia Orła Myślenice była multimedialna prezentacja wygłoszona przez wiceprezesa ds. sportowych Wojciecha Cichonia, który opowiadał między innymi o płaszczyznach działalności klubu, rozwoju sportowym i infrastrukturalnym bazy sportowej, a także przedstawił naszych wychowanków, którzy trafiali do najlepszych klubów w Polsce. 

Prezentację możecie prześledzić tutaj - kliknij tutaj - www.prezi.com
(prezentację przeglądaj za pomocą strzałek na klawiaturze lub za pomocą przycisków)

 

Z Orłowską historią możecie natomiast zapoznać się w zakładce - O klubie -> Historia klubu