PESMENPOL nadal sponsorem głównym Orła Myślenice!

Logo firmy PESMENPOL nadal będzie widnieć na biało-zielonych koszulkach meczowych Orła Myślenice. Prezes firmy PESMENPOL Edward Niepsuj w obecności wiceprezesa Piotra Niepsuja, sygnowali przedłużenie umowy sponsorskiej z Zarządem klubu Orzeł Myślenice - prezesem Edwardem Łapą i wiceprezesem Wojciechem Cichoniem!

Dzięki dotychczasowej współpracy PESMENPOL znacznie przysłużył się do rozbudowy infrastruktury stadionowej naszego klubu - to m.in. nowe ławki rezerwowych, tablica wyników, renowacja piłkochwytów, a także bieżące wsparcie klubu i współorganizacja turniejów PESMENPOL ORZEŁ CUP dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i cieszymy się na kolejne kroki i wyzwania, jakie wspólnie będziemy realizować.

Strona internetowa firmy PESMENPOL: www.pesmenpol.pl
Polajkuj stronę sponsora na Facebooku: PESMENPOL

- Dziękuję prezesowi Edwardowi Niepsujowi oraz wiceprezesowi Piotrowi Niepsujowi za wzorową współpracę z firmą PESMENPOL. Sponsor główny Orła Myślenice wspiera nasz klub, doceniając pracę u podstaw w szkoleniu dzieci i młodzieży. Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie, na jakie możemy liczyć w rozwoju naszego klubu - mówi Edward Łapa, prezes zarządu klubu Orzeł Myślenice.

Firma PESMENPOL to jeden z największych producentów sprzętu, urządzeń i wyposażenia sportowego jest znaną marką nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Oferta firmy obejmuje produkcję profesjonalnego sprzętu do gier zespołowych, wyposażenie stałe i ruchome hal sportowych, sal gimnastycznych, zewnętrznych boisk i stadionów sportowych oraz produkcję trybun sportowych. Stawia na rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, czego dowodem jest nowoczesne i bezpieczne wyposażenie zaopatrzanych obiektów sportowych. Efektem działań i rozwoju firmy jest doskonała jakość urządzeń, co zapewnia im popularność wśród odbiorców krajowych i zagranicznych. Nasze urządzenia w tej chwili są obecne na rynkach ponad 50 państw.

Oprócz dostaw do krajów europejskich, produkty eksportujemy na wschód do takich państw jak Kazachstan, Arabia Saudyjska, Irak, Kuwejt, Katar. Poza działalnością produkcyjną firma prowadzi profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych. PESMENPOL wyposażał w infrastrukturę sportową najnowocześniejsze w Polsce obiekty Legii Warszawa, czy ostatnio Cracovii w Rącznej. Posiada własne zaplecze projektowe do planowania wyposażenia hal oraz przygotowania produkcji, zaopatrzone w najnowocześniejsze technologie projektowe. Firma zapewnia pełną i kompleksową obsługę klientów, prowadzi doradztwo w zakresie doboru optymalnego standardu urządzeń sportowych, opracowania aranżacji i rozplanowania sprzętu na obiekcie.