Mamy przełamanie, efektowna wygrana z Wiarusami!

Aż siedem goli strzelili Wiarusom Igołomia zawodnicy Orła Myślenice w meczu 11. kolejki V ligi. Mecz dla podopiecznych trenera Kamila Ostrowskiego nie rozpoczął się najlepiej z uwagi na straconą bramkę z rzutu karnego, jednak sportowa złość i natychmiastowa reakcja pozwoliła szybko wyrównać, a następnie wyjść na prowadzenie.

Najpierw dośrodkowanie Adriana Kasprzyka głową zamknął Marcin Stałach, trafiając na 1:1, chwilę później z wycofanej piłki przez Artura Mistarza skorzystał Mark Ponomarenko i trafił na 2:1, a w samej końcówce pierwszej połowy dwójkową akcję Emila Bałuckiego z Arturem Mistarzem w swoim stylu mocnym strzałem zakończył ten drugi i podwyższył na 3:1.

Druga połowa rozpoczęła się od małego show w wykonaniu Bartłomieja Gromali. Młodzian dwukrotnie w podobnym stylu pokonał bramkarza Wiarusów łamiąc z lewego skrzydła do środka i celnie trafiając do siatki. Na 6:1 strzelił Emil Bałucki z rzutu karnego podyktowanego za faul na Mateuszu Mistarzu, a choć w międzyczasie błąd w rozegraniu Orła wykorzystali rywale, strzelając swoją drugą bramkę, to wynik ustalił zawodnik drużyny juniorów - Jakub Opryszek, który efektownie podłączył się do akcji prawą stroną i po dograniu Kamila Depty w sytuacji sam na sam strzelił obok bramkarza. Dla Kuby był to pierwszy gol w seniorskiej piłce, gratulujemy!

Orzeł Myślenice - Wiarusy Igołomia 7:2 (3:1)
Sałach 12, Ponomarenko 21, A.Mistarz 45, Gromala 50, 53, Bałucki 78 (k), Opryszek 84

ORZEŁ: Obłaza - Biela (60 Opryszek), M.Mistarz, Kasprzyk, Górka (65 Irzyk) - Moskal (66 Depta), Sałach (77 Pilch), Gromala (71 Suder), Ponomarenko - A.Mistarz, Bałucki