Limanovia, Sokół Słopnice i Dalin Myślenice - trzy sparingi juniorów

W ostatnim czasie zespoły juniorskie rozegrały trzy mecze kontrolne - najpierw juniorzy młodsi zremisowali 3:3 (3:1) z Limanovią Limanowa (1. MLJM), potem juniorzy starsi pokonali Sokół Słopnice (MLJS) 5:2, a wczoraj juniorzy młodsi wygrali z Dalinem Myślenice 6:2 (2. MLJM).

Każdy z przeciwników podopiecznych trenera Dawida Sudra był przedstawicielem Małopolskiej Ligi Juniorów. W spotkaniu z Limanovią wszystkie trzy gole zdobył Antoni Matejczyk, który obecnie jest testowany wciąż przez Wisłę Kraków. We wczorajszym meczu juniorów młodszych Orłowcy pokonali rówieśników z Dalinu Myślenice aż 6:2 po dwóch bramkach Kamila Depty oraz trafieniach Mateusza Wójtowicza, Jakuba Płoszaja, Macieja Jamrozika oraz Nikodema Sobieszkody.

Sobotnie spotkanie juniorów starszych w Słopnicach zakończyło się natomiast wygraną 5:2. Dwa gole w tym meczu zdobył Wiktor Grochal, a po jednym Jakub Bartosz, Arkadiusz Nosal i Kamil Depta. Obydwa juniorskie zespoły Orła przygotowują się do sezonu w pierwszych ligach okręgowych.