Kazimierz Wincenciak poprowadzi juniorów młodszych Orła Myślenice

Kazimierz Wincenciak został trenerem juniorów młodszych Orła Myślenice i już we wtorek 14 stycznia rozpocznie treningi w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Trener Wincenciak jest w trakcie realizowania licencjonowanego kursu UEFA A Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na stanowisku trenera juniorów młodszych Kazimierz Wincenciak zastąpił Dawida Sudra. Orzeł Myślenice w kategorii do lat 17 występuje w I lidze okręgowej myślenicko-wielickiej, a jesienią przegrał baraż o awans na wojewódzki szczebel rozgrywek. Szczegółowy plan przygotowań do rundy wiosennej trener przedstawi zawodnikom w najbliższych tygodniach. W planie przygotowań są trzy treningi na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią Orła Myślenice.

Kazimierz Wincenciak obecnie prowadzi seniorską drużynę Lubomira Wiśniowa, występującą w myślenickiej Klasie A. W przeszłości zdobywał doświadczenie z młodzieżowymi zespołami Dalinu Myślenice prowadząc drużyny na wojewódzkim szczeblu rozgrywkowym. Trenerowi życzymy powodzenia i sukcesów w pracy z drużyną Orła Myślenice!