Juniorzy wyjadą na tygodniowy obóz na Węgrzech

Od 15 lipca do 21 lipca zawodnicy zespołów juniorskich Orła Myślenice wyjadą do węgierskiej miejscowości Csopak - kurortu nad Balatonem, który jest miastem partnerskim Gminy Myślenice. Zawodnicy pod wodzą trenerów Dawida Sudra i Marka Pajki na miejscu mają w planie kilka atrakcji, a także międzynarodowe spotkania towarzyskie.

Wyjazd na Węgry jest pierwszym etapem przygotowań do sezonu 2018/19 zarówno dla juniorów starszych jak i juniorów młodszych, a praca nad jak najlepszą formą pełną parą ruszy już po powrocie z Csopaku. Obóz będzie miał także charakter integracyjny i głównym aspektem jest niejako nagroda za wytężoną pracę w ubiegłym sezonie oraz piłkarski reset przed nową kampanią rozgrywkową.

W planie wyjazdu jest między innymi wyjazd na Górę Gellerta i zwiedzenie Budapesztu, wizyty w Aqua Parku, plażowanie nad Balatonem, treningi i mecze towarzyskie z węgierskimi zespołami oraz poznanie lokalnych kultur i zabytków. Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania dla pana burmistrza Macieja Ostrowskiego oraz Gminy Myślenice za pomoc w organizacji wyjazdu.

W nowym sezonie obydwie drużyny juniorskie - zarówno młodszych jak i starszych - prowadzić będzie Dawid Suder. Do rozgrywek zgłoszona została także druga drużyna juniorów młodszych, którą opiekował się będzie asystent trenera Sudra, którego nazwisko jest jeszcze owiane tajemnicą ;-). Juniorzy starsi i juniorzy młodsi będą występować w 1 lidze okręgowej, natomiast drugi zespół juniorów młodszych w drugiej lidze myślenickiej.

* Wszystkich zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zespołach juniorskich Orła Myślenice z roczników 2003, 2002, 2001 oraz 2000 prosimy o kontakt z trenerem Dawidem Sudrem (668 434 174) lub przez orłowski fanpage na Facebooku - Orzeł Myślenice.