Juniorzy sparowali z Cekawką - remis 3:3

Dla rezerw Orła Myślenice był to pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej, juniorzy za to mieli okazję skonfrontować się na tle seniorskiego zespołu. To wyrównane spotkanie zakończyło się remisem 3:3, po dwa gole dla swoich drużyn zdobyli Michał Lech i Igor Kostiuk, a po jednym trafieniu odnotowali Łukasz Święch i Sasza Jacenko.

Strzelanie rozpoczął Lech, a za chwilę do remisu doprowadził Kostiuk. Potem piękny strzał Święcha podrażnił Jacenkę i ten doprowadził przed przerwą do remisu. W drugiej połowie Lech wykorzystał sytuację sam na sam, a dłużny nie pozostał Kostiuk, który również w pojedynku sam na sam z bramkarzem pewnie trafił do siatki.

Orzeł II Myślenice - Orzeł Myślenice (U18) 3:3 (2:2)
Lech 2, Święch - Kostiuk 2, Jacenko

ORZEŁ II: Majda - Wygona, Nawieśniak, Gracz, Płatek - Kowal, K.Sroka, Lech, Święch, Dąbrowa - Nowak oraz Wilk, M.Sroka, Olszowski

ORZEŁ U18: Szafrański - Pilch, Serafin, Rabka, Firek - Mróz, Kostiuk, Grochal, Jacenko, Sraga - Gatlik oraz Sopiak, Prokocki, Klimas