Gmina Myślenice ogłosiła przetarg na dokończenie boiska ze sztuczną nawierzchnią

W ubiegłorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego Gminy Myślenice społeczność Orła Myślenice pozyskała środki na dokończenie budowy treninogwego boiska ze sztuczną nawierzchnią na naszym obiekcie. 10 czerwca Gmina Myślenice ogłosiła przetarg prowadzony w trybie elektronicznej licytacji.

Dzięki przychylności burmistrza Myślenic Jarosława Szlachetki boisko ze sztuczną nawierzchnią zostanie wybudowane do rozmiarów 60x40 metrów. Kwota blisko 160 tys. zł pozyskana z Budżetu Obywatelskiego według opracowanych kosztorysów nie jest wystarczająca na zakończenie boiska do zakładanych rozmiarów (brakowałoby kilku metrów) i do jego ukończenia konieczne jest wsparcie finansowe z budżetu Gminy Myślenice. Ukończenie boiska w takich rozmiarach pozwoli już między innymi na rozgrywanie oficjalnych meczów ligowych młodzików na tym boisku treningowym.

Szczegóły dotyczące przetargu w trybie licytacji elektronicznych można znaleźć w Zamówieniach Publicznych Gminy Myślenice

Mamy nadzieję, że uda się znaleźć wykonawcę tej inwestycji w zakładanej kwocie i boisko zostanie w całej okazałości oddane do użytku. Przetarg ma zostać rozstrzygnięty do 19 czerwca 2020 roku, natomiast zgodnie ze specyfikacją czas na realizację zadania wykonawca ma do 30 września bieżącego roku.