Druga drużyna trampkarzy znów zwycięska!

Nie znaleźli jeszcze pogromcy zawodnicy trenera Michała Lecha w rundzie wiosennej, a jako że w ten weekend praktycznie żadna z Orłowskich drużyn nie zaznała porażki, tak i druga drużyna trampkarzy podtrzymała zwycięską passę, wygrywając u siebie z Wróblowianką Kraków aż 5:1 (0:0).

Co ciekawe wszystkie sześć bramek padło w drugiej połowie. Strzelanie rozpoczął Konrad Danek, a kolejne gole posypały się po kilku minutach. Najpierw sposób na bramkarza Wróblowianki znalazł aktywny w tym meczu Piotr Galas, a za chwilę był nieprzepisowo powstrzymywany w polu karnym i przed szansą zdobycia swojego pierwszego gola po powrocie do gry otrzymał Jakub Płoszaj. Popularny Kiełbasa pewnie wykonał jedenastkę, a pozostałe dwa gole zdobyli Szymon Gościniak oraz Józef Klimas, dla którego był to pierwszy gol w zaledwie drugim meczu w barwach Orła Myślenice.

Orzeł Myślenice - Wróblowianka Kraków 5:1 (0:0)
Konrad Danek, Piotr Galas, Jakub Płoszaj, Szymon Gościniak, Józef Klimas

ORZEŁ: Dudek - Trybulec, Wójtowicz, Ostrowski, Białoń - Sobieszkoda, Stąsiek, Danek, Galas, Płoszaj - Gościniak oraz Poznański, Klimas