Cekawka zwycięska na otwarcie wiosny, 4:0 w Drogini!

Rezerwy Orła Myślenice w imponującym stylu zaczęły rundę wiosenną pokonując w pierwszym meczu klasy B Sęp Droginia 4:0 (1:0). W tym spotkaniu zagrali pauzujący w rozgrywkach okręgówki Mariusz Kasperek oraz Krzysztof Żak z pierwszej drużyny i byli autorami trzech trafień tego meczu.

W pierwszej połowie Orła na prowadzenie wyprowadził Mariusz Kasperek, a rywale mogli wyrównać, jednak znakomicie w bramce spisał się Arkadiusz Majda, który obronił rzut karny wykonywany przez jednego z rywali. Nieco pecha miał też Rafał Kański, który z jedenastki trafił w słupek.

W drugiej połowie Mariusz Kasperek dorzucił swojego drugiego gola oraz asystował przy trafieniu Krzysztofa Żaka. Wynik na 4:0 ustalił Rafał Kański.

Orzeł Myślenice - Sęp Droginia 4:0 (1:0)
Kasperek 2, Żak, Kański

ORZEŁ: Majda - Wygona (46 Żak), A.Sroka, Płatek, Mróz - Gracz, Kański, Wójtowicz (63 Żądło), Święch (61 Sraga), Kasperek - Lech (67 Jania)