Cekawka wygrywa po szalonym meczu w Krzczonowie

Scenariusza zafundowanego przez zawodników rezerw Orła Myślenice oraz Cyrhli Krzczonów do niedzielnego meczu B klasy pozazdrościć mógł sam Hitchcock. Ostatecznie Orłowcy wygrali 7:4, a zwycięstwo na szalę Orła przechylił grający trener Bartłomiej Nawieśniak, który strzelił dwie bramki.

Spotkanie rozpoczęło się od wymiany ciosów, najpierw strzeliła Cyrhla, a za chwilę wyrównał Łukasz Święch. Później znów prowadzili gospodarze, a do siatki trafił skuteczny ostatnio Mateusz Pajka. Gdy przed przerwą na 3:2 trafiał Krzysztof Karpeta wydawało się, że Orzeł w końcu odskoczy rywalom, a ci znów wyrównali.

W drugiej połowie pięknym golem rozpoczął strzelanie Dawid Łapa, który skuteczną główką uprzedził bramkarza, ale gracze Cyrhli znów wyrównali i zrobiło się 4:4. Końcówka należała jednak do Orłowców, gdy dwa gole zdobył wprowadzony z ławki Bartłomiej Nawieśniak, a listę strzelców uzupełnił Łukasz Święch, który w tym spotkaniu zaliczył dwa gole i pięć asyst.

Cyrhla Krzczonów - Orzeł II Myślenice 4:7 (3:3)
Święch 2, Mateusz Pajka, Łapa, Karpeta, Nawieśniak 2

ORZEŁ: Majda (46 Hęciński) - Wygona (60 Nawieśniak), Łapa, Mikołajczyk, Mróz - Święch, Cięciel, Gracz, Mateusz Pajka, Karpeta - Sroka