MKS Tuszyn
MKS Tuszyn

Seball

12.10.2014

11:0, dokładnie 56. sekunda, zamieszanie po rzucie rożnym, do piłki dopada najszybciej Suliński i strzałem z pierwszej umieszcza ją w bramce obok zasłoniętego bramkarza
22’ lekki strzał Pęzika z lewej strony pola karnego w środek bramki
30’ zawodnik Tuszyna wygrywa walkę o piłkę z naszym obrońcą i dochodzi do dobrej sytuacji, ale z 15m uderza nad bramką
32’ goście ponownie bliscy zdobycia bramki, najpierw Sumiński broni strzał z ostrego kąta, po chwili piłkarz MKS-u strzela z 8m nad poprzeczką
361:1, Ośmiałowski fauluje w polu karnym Milanowicza i Rolnik nie myli się z 11. metrów
42’ po raz kolejny w dobrej sytuacji pudłuje gracz przyjezdnych
45+1’ niegroźny strzał Czarneckiego z 18m

49’ dwójkowa akcja Grzelaka z Pęzikiem zakończona strzałem z woleja obok słupka
51’ Sumiński nie daje się zaskoczyć uderzeniem z boku pola karnego
54’ po strzale z wolnego Pęzika bramkarz wybija piłkę na rzut rożny
58’ po indywidualnej akcji zawodnik Tuszyna wychodzi przed Sumińskiego, ale ten wychodzi obronną ręką z tej sytuacji
58’ po chwili znów w głównej roli nasz bramkarz, tym razem wybija piłkę na róg po strzale głową przy słupku
82’ golkiper gości paruje strzał Pęzika z 16m na rzut rożny
831:2, wrzutka z prawej strony, Milanowicz wygrywa w powietrzu z Ośmiałowskim i strzałem głową z 3m nie daje szans Sumińskiemu
89’ zawodnik Tuszyna w idealnej sytuacji strzela nad bramką
90+3’ po strzale głową Sulińskiego, po dośrodkowaniu z rożnego, piłka o centymetry mija słupek bramki