Autor:

Seball

Utworzono:

08.10.2014

12’ zawodnik gospodarzy strzela z ostrego kąta w słupek

181:0, Beta posyła piłkę nad Sumińskim w sytuacji sam na sam

20’ piłkarz Amii z 1m nie trafia do pustej bramki

32’ po podaniu Grzelaka Suliński strzela z boku pola karnego nad poprzeczką

39’ niegroźny strzał Czarneckiego z 16m

402:0, Beta uderza piłkę na długi słupek blisko linii końcowej, ta przelatuje nad naszym bramkarzem i ląduje przy słupku w bramce!

45+13:0, po zagraniu ręką sędzia dyktuje rzut karny, pewnie wykorzystany przez Porządnego

58’ Pęzik ma dobrą pozycję, ale strzela zbyt słabo z 14m

61’ ładny strzał Grzelaka i jeszcze ładniejsza parada bramkarza, który piąstkuje piłkę na rzut rożny

633:1, Grzelak podaje do Czarneckiego, ten wpada z piłką z prawej strony pola karnego i zagrywa do Pęzika, który z 2m wpycha piłkę do siatki

744:1, fatalne wybicie Sumińskiego wprost pod nogi napastnika Nowosolnej, który bezwzględnie wykorzystuje stuprocentową okazję

82’ akcja Pęzika lewą flanką, wejście w pole karne i strzał obok prawego słupka

87’ bramkarz wybija piłkę na rzut rożny po strzale Czarneckiego pod poprzeczkę z wolnego z 17m

90+3’ zamieszanie pod bramką Nowosolnej, z bliska strzela Pęzik, ale piłka po nodze zawodnika Amii wychodzi za linię końcową