Administrator Admin

16.08.2019

Źródło Clepardia Kraków

Goście otworzyli wynik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 14 minucie. W zamieszaniu w „piątce”najlepiej odnalazł się Hałat i wbił piłkę do siatki z najbliższej odległości. Odpowiedzieliśmy 10 minut później, kiedy po dograniu Sadowskiego z lewej strony w polu karnym przeciwnika dobrze odnalazł się Próchno.W dzisiejszym meczu 2. kolejki przegrywamy zLKS Jawiszowice2-4.

Druga połowa to ataki z obu stron. W 62 wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Bosaka, który przyjął piłkę w polu karnym, minął dwóch zawodników z Jawiszowic i uderzył piłkę w kierunku dalszego słupka. Niestety próby strzelenia trzeciej bramki i zamknięcia meczu zemściły się; najpierw w 77 minucie, a następnie jeszcze w 85 i 89 do naszej bramki trafiali odpowiednio Pyrlik, Nagi i Chrapek.

Bramki: Próchno 24', Bosak 62' - Hałat 14', Pyrlik 77', Nagi 85', Chrapek 89'

Clepardia: Kusia - Sarancha, Matyja, Chlebowski, Bąk - Kupiec - Sadowski, Próchno, Tracz (Wiczkowski), Bosak, Michalski (J. Mączyński)

LKS Jawiszowice: Dawid Tworuszka,Michał Płonka,Krzysztof Jurczak,Tomasz Tworek,Michał Pyrlik,Dawid Nagi,Daniel Kabara,Marcin Herman,Dawid Hałat,Krzysztof Chrapek,Rafał Bednarczyk