Grzegorz Kuchta

16.09.2014

Cisy 4 : 2 Lubomir

Cisy utrzymują się na podium.

Wtorkowy mecz z Lubomirem miał nam dać odpowiedź na kilka pytań. Chociaż do końca nie pomógł nam zweryfikować naszych umiejętności to wiemy na pewno, że wzbogaciliśmy się o 3 punkty.

Od pierwszych minut Gospodarze przeważali na boisku a pierwszą stuprocentową akcję miał Szymon, który nie wykorzystał akcji sam na sam. Lubomir choć waleczny w obronie to w ataku nie miał za wiele argumentów. Pierwsza bramka dla Cisów wpadła w 20 min. Kamil G. prowadzi piłkę prawą stroną boiska i podaje na piąty metr do nie pilnowanego Szymona, który strzałem w róg bramki daje nam prowadzenie. Choć przeważaliśmy na boisku to dogodnych sytuacji było jak na lekarstwo. Drugą bramkę strzelił Michał J, który otrzymał podanie od Konrada K. i zrobił sobie miejsce na strzał poprzez minięcie trzech zawodników gości a strzał koło słupka był już formalnością. Do przerwy 2 : 0 dla Cisów.

Druga połowa zaczęła się niespodziewanie od gola dla Gości. Bardzo przypadkowy gol podrażnił naszych Juniorów, którzy kilka minut później skonstruowali akcję marzenie. Marcin L. mija obrońcę gra klepkę z Kamilem G. następnie Marcin wystawia piłkę Kamilowi, który nie myli się w akcji sam na sam. Piękna akcja ukoronowana piękną bramką. Kilka minut później z kontrą wychodzi Michał J. który dośrodkowuję do naszych wchodzących w pole karne zawodników. Najwyżej wyskakuje Szymon, który strzałem głową w długi słupek daje nam czwartą bramkę. Lubomir strzela w końcówce jeszcze jedną bramkę wykorzystując błąd naszych obrońców.

Pewna wygrana na " naszej ziemi" trochę zagasiła ból jakim był podział punktów w Tokarni i strata gola w końcówce meczu. Dzięki dobrze przygotowanej kadrze możemy być pewni, że na pewno będziemy walczyć o założenia jakie postawiliśmy sobie przed sezonem.

zawodnik meczu : GÓRNISIEWICZ DARIUSZ